Victoria’s Secret İstinyepark’ta! Victoria’s Secret Türkiye Mağazası

0
9
Victoria's Secret İstanbul

Birbirinden güzel mankenleri ile ünlü olan iç giyim markası Victoria’s Secret, Türkiye’de ikinci mağazasını İstanbul – İstinyepark‘ta açtı. Türkiye’den alışveriş yapmak isteyen müşterileri artık sadece İstinyepark’a gidip alışveriş yapabilecekler. Victoria’s Secret’ın Türkiye mağazası açılmadan önce müşterileri internet üzerinden alışveriş yapabiliyorlardı.

Dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, iç çamaşırları ile olduğu kadar birbirinden ferre top modelleri ve yaptığı şovlarlada akıllara kazınıyor. Kadınların en beğendiği iç çamaşırı markaları arasında gelen Victoria’s Secret, sıradışı iç çamaşırları ve eğlenceli konsepti ile tüm dünyada yok satıyor.
Gösterişli fiyonklar, mücevherler ve oyuncaklarla tasarlanan iç çamaşırlarının yanısıra plaj aksesuarları, bikiniler, ayakkabı, parfüm ve kozmetik ürünleri Secret’ta üretiliyor. Nişantaşı mağazasının ardından ikinci mağazasını dev markaların yer aldığı İstinyepark’ta açan Victoria’s Secret’ın en ucuz ürünü 19, en pahalı ürünü ise 300 TL civarında…

CEVAP VER