TTNet Lokum

0
8
TTnet Lokum
TTnet Lokum

TTNet, seyahate çıkanlar için EDGE bağlantıları yerine yeni bir çözüm getiriyor. Buna göre sabit hatlı bir telefon bulunan heryerden internete çok cüzzi bir miktarla saatlik ve ya günlük sınırsız internete bağlanabileceksiniz! 1 MBit hıza sahip olan TTnet Lokum‘un, 6 GB kotadan sonra hızı malesef düşecek.

Sınırsız internet kullanımı sağlayan TTnet Lokum İnternet’te

ADSL bağlantısı Ücreti Yok!

Modem ( Cihaz teslim tutanağı mevcut.) Ücreti Yok!

Tahahhüt Yok!

Sözleşme Yok!

Aylık kota aşım Ücreti Yok!

TT Kafe portal  (Haberden spora, sağlıktan magazine kadar çok geniş bir içerik sağlayan web sayfası) Ücreti Yok!

Lokum İnternet Günlük  ve Saatlik interneti kullandıkça ödeyerek hizmet alabileceğiniz bir internet hizmetidir;

Saatlik : 1 TL

Günlük : 2 TL

İnternetle henüz tanışmamış olan bir kitleyi hedef alan TTNet Lokum, devrim niteliğinde bir hizmet olarak lanse ediliyor. Ev ve iş telefonu olan ama internet hizmeti almamış kişileri internete bağlayacak. İnternet penetrasyonunu artırması hedeflenen proje kapsamında, Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak kablosuz modem ve internet bağantısına sahip olacak. Lokum, saatlik ve günlük alınabilecek. Saatliği 1 TL olarak ücretlendiriliyor. Günlük paket fiyatı ise 2TL. Ücret telefon faturasına ekleniyor. Türk Telekom’un çalışanlarına 2 hafta önce duyurmuşlar ve bu sayede şimdiden 110 bin ön talep alınmış durumda. Bağlant hızı ise 1 Mbit. Kota sınırı yok fakat aylık 6 GB’a ulaşınca hız düşecek.
Soru üzerine Türk Telekom yöneticileri, saatlik ve günlük kullanım haricinde, esas hedefin internet servis sağlayıcılara yeni kullanıcı potansiyeli yaratmak olduğunu ifade ettiler.

Teknolog

CEVAP VER