+ Editörün SeçtikleriGündem

Son Dakika! Sergen Yalçın Pozitif!

Sergen Yalçın’a koronavirüs (covid-19) testi yapıldı. Maalesef kötü haber.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Sergen Yalçın’ın covid testi pozitif çıksa da hastalıkla ilgili bir belirti göstermediği alınan bilgiler arasında.

Beşiktaş’ın teknik adamı izolasyon sürecine girecek. Bunlarla ilgili gerekli takibi ise Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak.

Pozitif çıkan testle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde:

Futbol Takımımızın Süper Lig’in 1. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde TFF’nin Futbola Dönüş Protokolü çerçevesinde yapılan rutin Covid-19 tarama testlerinde, Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın’da pozitif sonuca rastlanmıştır.

Yalçın’ın yapılan klinik değerlendirmesinde herhangi bir bulguya rastlanmamakla birlikte, gerekli izolasyon ve takip sürecine Sağlık Bakanlığı protokollerince başlanmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Ligin ilk haftasında Beşiktaş, Trabzonsporla karşılaşacak. Ancak Sergen Yalçın’ın korona testinin pozitif çıkmasından dolayı takımın başında bulunamayacak. Yapılan açıklamaya göre yardımcı antrenör Murat Şahin takımın başında olacak.

Sergen Yalçın’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Başakşehir, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinden geçmiş olsun mesajları yayımlandı:

COVID-19 testi pozitif çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Biz de Sergen Yalçın’a hastalığı en kısa sürede atlatması dileğiyle acil şifalar diliyoruz.

 

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu