Vazgeçilmez Ol

Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajları

sevgiliye günaydın mesajlarıBir süre ilişki yaşayan her erkeğin başına gelmiştir, günaydın ve iyi geceler mesajları kadınlar için bir ilişkinin vazgeçilmezi, olmazsa olmazıdır. Eğer bu mesajlar yoksa siz de yoksunuzdur. Hemen hemen her gün atacağınız bir kuru “günaydın sevgilim” mesajı yeterli değildir. Kadınlar onları her an düşünmenizi ve yarın sabah atacağınız güzel bir günaydın mesajını bile akşamdan düşünmenizi isterler. Aynı şey iyi geceler mesajları için de geçerlidir.

Erkekgozuyle.com editörleri olarak sizleri bu dertten kurtarmak için kolları sıvadık. Her sabah sevgilinize gönderebileceğiniz bir kaç güzel günaydın mesajını sizler için bir araya getirdik. Aman dikkat! Bu mesajların birebir aynısını yazarak sevgilinize göndermeyin. Eğer arama motorlarından sitemize ulaşıp bu sayfayı görürse yandınız demektir! O yüzden örnek olarak verdiğimiz bu mesajları harmanlayıp, kendinize özgü daha güzel mesajlar üretip, sevgilinize gönderebilirsiniz.

* Bu sabah senin için güneşle uyandım… Yanında değilim ama sevgimi yolladım… Haydi kalk artık aç o güzel gözlerini, bak sana kocaman günaydınlar yolladım. Günaydın sevgilim, her şeyim…

* Bu sabah mavi bulutlarla avucuna sevgiyi, gönlüne aşkı usulca bırakıyorum… Güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin… Günaydın hayatım…

[related-posts]

* Bu gözler güneşin doğuşuyla ilk seni görmek ister, bir tanem uyan artık… Günaydın sevgilim…

* Bir umutla başlar her güzel gün… Gün güzel olunca umut da özel olur… Her yeni gün sana umut getirsin… Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın aydın olsun, kocaman öpüldün… Günaydın her şeyim…

* Bir sabah seninle güne uyanacağımı hiç sanmazdım… Artık benim yanımdasın ve güne seninle başlayıp kahvaltımı ellerinden yemek o kadar güzel ki… Seni çok seviyorum aşkım günaydınn…

* Bir rüyanın gerçeğe dönüşen en tatlı halisin aşkım… Günaydın…

* Bir öpücük gönderiyorum sevgilim hadi kalk, uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın… 

* Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

* Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata SeninLe günaydın demeyi Seviyorum.

* Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

* Günaydın günümü aydınlatan güneşim.

* Her gün kalktığımda kahvaltı hazırlayıp masaya oturduğumda gözlerine baktığımda beni sevdiğini görüyorum günaydın birtanem.

* Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.

* Her Güne Seninle Başlamak, Her Günü Seninle Bitirmek, Bir Ömrü Seninle Yaşamak Beni Ayakta Tutan Tek Amaç Sevgilim, Günaydın.

* Günlerimi Sensiz, Seni ise bensiz Bırakmam :) Günaydın herşeyim.

* Geceleri uzaklara çığlık olur, sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin, sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim. Günaydın canım benim.

* Bu Sabah tutamasamda Elini, Sabahın Erken Saatlerinde Göremesemde Güzel Gözlerini, Seviyorum Seni Sensiz Olmaz Unurma Bu Kelimelerimi, Günaydın Sevgilim :)

* Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

* Sabah gözlerimi açıp seni izlemek ,dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım, günaydın sevgilim.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Sevdiceğime güzel bir günaydın mesajı atayım da sevinsin bari :) “Günaydın günümü aydınlatan güneşim” kısa ve öz :) Sevgiliye atılacak güzel günaydın mesajlarından birisi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı