Sanal Alemdeki Flört Kuralları

0
10
Sosyal Medya Kadınları Etkileme

Sanal Alemdeki Flört Kuralları denildiğinde gözünüz korkmasın. Aslında zor olan birşey yok. Sadece az da olsa vakit harcamanız gerekiyor. Bir kadını etkilemek için de biraz zamana ihtiyacınız var haliyle.

1- Facebook, Twitter ya da Pinterest hiç fark etmez; sosyal medya sitelerinde aktif olarak kullandığınız profil fotoğrafınızın en büyük silahınız olduğunu unutmayın. Keyifli bir günde çektirdiğiniz net ve mutlu bakan bir fotoğraf kullanmaya bakın.

2-
Oluşturduğunuz profilin kendi reklamınız olduğunu unutmayın. Profil bilgilerinizi, %70 kendinizden, %30 aradığınız kişinin özelliklerine göre oluşturun.

3- Profil fotoğrafınızı, iki haftada bir güncelleyin. Böylece, daha önce profilinizi inceleyen kadınların, sizi yeni biri gibi algılamasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Kadınları Etkileme
Sosyal Medyada Kadınları Etkileme


4- Ücretsiz İnternet sitelerinden uzak durmaya bakın. İnternet’te flört etme konusunda ciddiyseniz; başarıya çabuk ulaşmak için, kesenin ağzını açıp, ücretli sitelere üye olmalısınız.

5- İki e-posta adresi ve bir de telefon numarası edinin. En uygun anlarda, 10 dakikadan fazla konuşmamaya özen gösterin.

6- Arkadaşlarınızın tanıdığı kadınlarla tanışmak istiyorsanız; Facebook, bunun için en uygun ortama sahip. Özel tanışmalarınızı, Facebook üzerinden, arkadaşlarınızın yardımıyla yapabilirsiniz.

7- SMS atmak, en iyi flört yollarından biri. Ancak attığınız SMS’lerin son derece eğlenceli ve komik olmasına özen gösterin. Rahatsız edecek kadar cesur ve ciddi mesajlar atmayın.

8- Flört hâlinde olduğunuz kişiyi, eposta, yazı gibi detaylarla boğmayın. Gizemli olmaya devam edin.

[related-posts]

9- Flörtleşmenin dozunu kaçırmayın. Karşınızdaki aradığınız kişi ise, bir an önce ilişkinin adını koyun.

10-Pek fazla söylenecek söz kalmadı. Unutmayın siz erkeksiniz ve erkekler her zaman kazanır. Bol şans..

 

CEVAP VER