Sakal Modelleri

0
11

erkekgozuyle.com olarak sizlere son trend saç, sakal modellerini göstereceğiz. Önceden Yeni saç modelleri hakkında bir yazı hazırlamıştık şimdi de ünlülerin en çok tercih ettiği popüler sakal modellerine yer vereceğiz. Listemizde Hollywood’un ünlü isimleri yer alıyor. Jon Hamm,  George Clooney, Brad Pitt ve daha fazlası..

[related-posts]

In Touch dergisi bu haftaki sayısında, Hollywood’u saran sakal modasının yakın takipçisi ünlü ve ‘sakallı’ isimleri yazdı!

Jon Hamm

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm dünyayı kasıp kavuran ‘Man Man’ isimli dizinin yakışıklı oyuncusu Jon Hamm, çekimler dışında daha rahat olduğu için, sakallı dolaşmayı tercih ediyor.

Robert Downey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şu sıralar ‘Sherlock Holmes’ filmiyle kendinden söz ettiren Robert Downey, sakallı olarak da ferre olunabileceğini gösteren nadir isimler arasında yer alıyor!

George Clooney 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hollywood’un en ferre erkeklerinden biri olan George Clooney (48) de arada sırada sakal bırakmayı seven ünlülerden. Bazıları onun sakalı nedeniyle yaşından daha büyük gösterdiğini söylüyor ama o sakalıyla da yakışıklı olunabileceğinin en ünlü kanıtı.

Ben Affleck 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Los Angeles’ta ocak ayı başında çekilen bu fotoğrafta, Ben Affleck ferre ve sportif gözüküyor.

Brad Pitt 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hollywood’u saran sakal modasının, en ilginç takipçisi Brad Pitt… Ünlü aktör, bu sakalıyla epey dikkat çekmişti…

Hollywood’da kirli sakallı dolaşmayı tercih eden isimler de bulunuyor. Bunlardan biri de Gerard Butler! Aynı Butler gibi, Ryan Philippe ve James Franco da kirli sakalla arz-ı endam eden isimler arasında yer alıyor. Kadın hayranları, bu üç ünlü erkeğin, sakallı hallerini çok daha ferre bulduklarını söylüyor.

CEVAP VER