İyi Görün

Saç Spreyi Kullanmalı mıyım?

Saç spreyi günümüzde ne kadar moda olmasada, saç şekillendirmek için kullanılan bir şekillendiricidir. Ne kadar arka plana düşmüş olsada…

 

Bu günlerde,  erkekler için saç spreyi kullanmak pek moda değil fakat nadir de olsa kullanılıyor. Saçlarınız üzerinde ekstra kontrol sağlamanın en iyi yoludur. Men Health’ in editörü “ saçlarımın duruşundan ve stilinden dolayı birçok arkadaşım bana kızdı.” diyor. Saç spreyi kullanmanın sırrı çok sıkmamaktır. Saçınızın saça benzemesini istiyorsunuz, halıya değil.

Saç spreyi özellikle saçları  üstlerden azalmaya başlayan erkekler için idealdir çünkü  saçın üzerine bir de spreyin ağırlığı binmemiş olur ve ağır çekiçler gibi görünmesini engeller. En iyi sonuç için 10-15 cm öteden spreyi sıkın ve tüm saçınıza sıktığınızdan emin olun.

Eğer saçlarınızın bazı bölümlerinin dikelmesini istiyorsanız spreyi sıkarken istediğiniz konumda sabit bir şekilde parmaklarınızla saçı tutun. Hacim istiyorsanız başınızı  aşağı eğerek saçın iç tarafını spreyleyin. Isı uygularken sprey daha çabuk etki eder. Eskiden saç kurutma makinemi saç spreyime o kadar yakın tutardım ki saçlarım alev almadığı için şanslıyım. Bazen cidden yanabiliyordu ve bu saçlar ve ciğerler için iyi değil. Sizi uyarmadığımı söylemeyin.

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu