Saç onarımı nasıl yapılır

0
10

Saç bakımı nasıl yapılır? Diyorsanız işte size en sağlıklı çözümler. Saçlarınıza iyi bakmazsanız onlar da size bakmaz ve kısa sürede sizi terk ederler.. Eğer saçlarınız dökülmeye başladıysa , sağlıksız saçlarınızı bir an önce güçlendirmeye bakın. Bunun en ucuz yolu ise yazımızda saklı, dikkatlice okuyun.

Saç onarımı nasıl yapılır, Hangi saç onarıcı ürünler kullanmalıyım gibi sorular ile boğuşanlardan biriyseniz. işte saç onarımı hakkında aradığınız tüm cevaplar bir yerde.

Saçlarınızı aynı zamanda bakım yapan şampuanlarla yıkayıp duruladıktan sonra, haftada bir kez saç kürü uygulamalısınız. Pantenol saçlarınıza eski parlaklığını yeniden verecek, keramid de saç uçlarındaki hasarları onaracaktır.

Ginseng’li şampuan saçları onarıyor
Elidor’un Uzakdoğu’nun mucize bitkisi ginseng katkılı bakım serisi ile saçınızın kopmaya bağlı dökülmesini kontrol altına alabilirsiniz. Saç tellerinizin direncinin arttığını da hissedeceksiniz. Hava koşullarının yanı sıra hormonal değişiklikler ve stres gibi etkenler de saçların kopmasına ve dökülmesine neden oluyor.

Yıpranan saçlara maske
1 adet avokado, 1 adet muz ve 2 kaşık zeytinyağını ezin ve saçınıza sürün. 15-20 dakika bekledikten sonra yıkayın. Bu maske, özellikle yıpranan saçlara canlılık kazandırıyor.

CEVAP VER