Saatte 2 Kilo Verdiren Formül Ne ?

0
8

Atv kanalında akşam üstleri Bu AKŞAM NE YİYORUZ  programı yapan DR. Gürkan Kubilay bugün kü programında 2 saat içinde 2 kilo zayıflamanın yöntemini anlatacağını belirtti. Programında karaciğer yağlanması, karaciğer yağlanmasının sebepleri, tedavisi ve karaciğer yağlanması önlemek için faydalı olan besinlere değinen DR. Gürkan Kubilay 2 saat içinde 2 kilo zayıflamanın formülünü vereceğine değindi.

Bir gün içinde vereceğiniz yağ miktarı 150 gramdır. 2 saatte 2 kilo veriren formül için ise DR. Gürkan Kubilay bir minik serum şişesi gibi bir ürünü gösterdi hani iğne atılacağımız zaman minik serum gibi şişeler olur ya öyle bişey ve bunun nasıl 2 saatte 2 kilo verdireceğini bir sonraki programında açıklayacağını belirtti.

Dr. Kubilay bahsettiği formülü bugün programında açıkladı. Kubilay’ın bahsettiği formül kimyasal bir ilaç olan Furosemid adlı iğne.

Furosemid’in ne olduğuna gelince…Bu ilaç vücutta oluşan ödemleri yok etmede kullanılır. Yani vücuttaki fazla suyu dışarı atar. Bu ilaçlar vücuttan 2 litreye yakın su atılır. Fakat kontrolsüz kullanımı vücutta ciddi zararlara yol açabilir.

CEVAP VER