+ Editörün SeçtikleriVazgeçilmez Ol

Romantik Bir Gece Nasıl Olur?

Romantizmin Doruklarına çıkmaya Haızr Mısınız

Her çiftin hayalidir romantik ve baş başa bir gece geçirmek. Ama romantik gece için neler yapılması gerektiği çok önemlidir. Bu yüzden erkek gözüyle ilişki uzmanları olarak sizler için romantik bir gece nasıl yaşanır konusu araştırdık ve sizler için çok güzel ipuçları hazırladık.

Sevgiliniz ya da eşinizle romantik bir gece geçirmek elinizde. Ancak ne yapacağını bilemeyenler için 5 öneri derledik. Unutmayın romantik akşamlar ilişkinizi daha ilginç ve heyecanlı yapar.

1. Birlikte yemek pişirin

En sevdiğiniz yemeği birlikte pişirin. Göreceksiniz çok eğlenceli olacak. Birlikte hazırlayacağınız yemeği sonra mum ışığı ve romantik müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Yemeği yakarsanız da hiç üzülmeyin. Buna karşı da bir B planınız olsun ve dışarıdan yemek söyleyin. Yemeğinizi yerken yemeği nasıl yaktığınızı konuşup güleceksiniz.

2. Birlikte banyo yapın

Küveti sıcak suyla doldurun ve birkaç damla rahatlatıcı aromaterapi yağlarından damlatın. Bahçenizde gül yapraklarınız varsa suya atabilirsiniz. Sıcak su da romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

3. Okumayı seviyorsanız birlikte bir kitap ya da roman okuyun

Birbirinize kitaptan pasajlar okuyun.  Bu pasajları her zaman ciddi bir ifadeyle okumanız zor olacak ve çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.

4. Pahalı bir otelden rezervasyon yaptırın

Eğer harcayacak paranız varsa, beş yıldızlı bir oetlden yer ayırtın. Otelin şık restoranında romantik bir yemek yiyin. Masaj yaptırın ve lüks çarşaflarda, yumuşak yatakta birlikte uyuyun. Pahalıya mal olabilir anack buna değer.

5. Kıyıda kalmış ufak ancak güvenilir bir otelde birlikte bir gece geçirin

Biraz korkutucu gelse de korku sizi daha romantik yapacak ve birbirinize yaklaştıracak.

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu