Polo Erkek Ayakkabı Modelleri

0
10

Son yıllarda ülkemizde de satışı gerçekleşmeye başlayan Amerikalı marka Beverly Hills Polo Club‘ın stil sahibi ayakkabıları genç ve gençliğin enerjisini içinde hisseden herkes için limango ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.
Amerika’nın pek çok lider spor markasına rol model olan Beverly Hills Polo Club, 1981 yılında Los Angelas’ta spor giyimde istedikleri çeşitliliği bulamayan iki öğrencinin bu eksikliği fark etmeleri ve hemen arkasından üniversite ve kolejlerde giyilmek üzere tişört ve sweatshirt tasarlamalarıyla kurulmuş. Büyük başarı yakalayan bu girişimin ardından erkek, kadın ve çocuk grubunda üretime başlayan Beverly Hills Polo Club, kısa sürede Kaliforniya’nın ünlü markası haline gelmiş ve tüm dünyaya açılmış. İlk olarak Amerika’yı sonrasında ise içinden moda geçen önemli dünya kentlerini etkisi altına alan Beverly Hills Polo Club’ın tarzınızı
özgürce yansıtabileceğiniz ayakkabılarını %90’a varan indirimlerle satın alma fırsatını kaçırmayın! erkekgozuyle.com sitesi olarak bu ürünleri sizlerle buluşturuyoruz… (ürünler Limango’dan alınmıştır..)

[related-posts]

CEVAP VER