Pinterest Nedir Pinterest Giriş

2
10
pinterest ne ise yarar giris

Pinterest nedir?

Pinterest 2010 yılında kurulmuş bir sitedir. Beğendiğiniz nesneleri kaydedip daha sonra tekrar görüntülemek ve diğer kullanıcılarla bunları paylaşmak için kullanılır. Geçtiğimiz günlerde Türkçe konuşmaya başlayan Pinterest, Fotoğrafçılar için bir portfolyo olarak da kullanılabilir. Pineterest’te duvarınıza eklediğiniz resimleri twitter, facebook gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Pinterest’e giriş yapmak için pineteres.com’daki Facebook ile Kaydol veya E-posta ile Kaydol bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda gezinirken sıkıldığınız anlarda pinterest duvarınızı açabilir, sevdiğiniz ve daha önce imlediğiniz fotoğrafları tekrar görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların pinlediği resimler kaydolduğunuz e-mail adresine belli aralıklarla gönderiliyor. İlgi alanınıza uygun resimler için size öneriler sunuluyor. Birçok websitenin de resmi pinterest hesabı bulunmakta ve bu web sitelerin resimlerini de Pinterest’te bulabilirsiniz.

Pinterest nedir pinterest girisMobil cihazınızdan Pinterest uygulamasıyla sevdiğiniz, ilgi duyduğunuz fotoğraflara hareket halindeyken ulaşabilir, seyahatte, duraklarda otobüs beklerken hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Android işletim sistemine uygun Pinterest uygulaması için buraya tıklayın.

iPhone ve iPad işletim sistemlerine uygun Pinterest uygulaması için buraya tıklayın.

 

 

 

[related-posts posttype=post]

2 YORUMLAR

  1. Pinterest türkçe olduğundan beri siteden çıkmaz oldum, harika paylaşımlar var gerçekten 🙂 teşekkürler size de çok güzel tanıtmışsınız pintereset’i

CEVAP VER