Nokia E6 Çıkış Tarihi – Özellikleri – Fiyatı

0
9

Nokia geçtiğimiz günlerde iş telefonları ailesinin son üyesi E6‘yı tanıtmıştı. Ürün Nokia Shoplar‘da yerini aldı. E6, Nokia Shoplar’da 869 TL‘den alıcılarını bekliyor. Telefonun en çok dikkat çeken yanı ‘sıra dışı batarya ömrü‘.

Symbian yazılımının en güncel versiyonunu kullanan cihaz geliştirilmiş metin girişi, daha hızlı internet tarayıcısı, güncellenmiş Ovi Haritalar uygulaması, Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile, Microsoft SharePoint gibi pek çok yeni kullanım kolaylığı sunuyor.

Nokia kariyerini önemseyenler için ürettiği yeni akıllı telefonu Nokia E6’yı Nokia Shop’larda piyasaya sürdü. Nokia E6, geliştirilmiş metin girişi, daha hızlı tarayıcı ve yenilenmiş Ovi Haritalar gibi kullanım kolaylıkları ve yeni ikonların yanı sıra en güncel Symbian yazılımı kullanan ilk Nokia akıllı telefonlarından biri olarak öne çıkıyor.

Nokia yeni modeliyle akıllı telefon portföyünü daha da güçlendirirken, yakın gelecekte piyasaya sunulacak Symbian cihazların yeni özellikleri konusunda da ipucu vermiş oldu.

Nokia E71 ve Nokia E72 cihazlarının başarısını sürdürecek olan Nokia E6, QWERTY klavyesi ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranıyla iş dünyasında kullanılmak üzere tasarlanan çok şık bir akıllı telefon. Cam ve paslanmaz çelik gibi en üst düzey malzeme kullanılarak tasarlanan cihaz isteğe göre iki ya da tek elle kolayca kullanılabilen kompakt ölçülere sahip. Nokia E6 sıra dışı batarya ömrünün yanı sıra, akıllı bir iş telefonunda görülebilecek en iyi Microsoft mesajlaşma deneyimini sunuyor. Özellikleri arasında Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile ve Microsoft SharePoint de yer alıyor.

Nokia E6 özellikleri

• Tam QWERTY klavye ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran

• Cam ve paslanmaz çelik malzeme

• Tek ya da çift elle kullanmayı kolaylaştıran kompakt ölçüler

• Sıradışı pil ömrü

• En iyi Microsoft mesajlaşma deneyimini, Microsoft Exchange, Microsoft Communicator Mobile, Microsoft SharePoint.

Symbian Anna

Nokia E6, aynı zamanda, Symbian yazılımının en yeni ve eksiksiz güncellemesini içeren cihazlardan biri olarak dikkat çekiyor. Bu güncelleme aralarında yeni ikonlar, geliştirilmiş metin girişi, daha hızlı internet tarayıcısı ve (geliştirilmiş arama ve yeni toplu taşıma yollarıyla birlikte) güncellenmiş Ovi Haritalar uygulaması olmak üzere pek çok yeni kullanım kolaylığı içeriyor. Yenilenen yazılım özellikle kurumsal kullanıcılar için donanım ivmeli şifreleme gibi gerçek kurumsal güvenlik ve toplantı isteği desteği gibi yeni e-posta özellikleri de sunuyor.

Nokia E6, Nokia Shop’larda 869 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla kullanıcılarıyla buluşuyor.

CEVAP VER