Gündem

Kuşum Aydın’a ne oldu?

Kuşum Aydın'a Ne Oldu?

Kuşum Aydın, uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu. Uzun bir aradan sonra ilk defa görünen Kuşum Aydın herkesi şaşırttı. İşte internet alemine bomba gibi düşen Kuşum Aydın ile ilgili yorumlar:

“Zamanında yüzümle ilgili bir problem yaşadım” diyen Aydın, “Çok büyük şanssızlık. Bazılarında oluyor maalesef. Yüzüme enjekte edilen dolgular alerji yaptı. Yüzüm morardı. Yüzümdeki kan dolaşımında sorun yaşıyorum. O yüzden yüzüm şiş duruyor” şeklinde konuştu. Saba Tümer’in programına katılan Aydın, “Bunları kazıyacaklar. Benim sürekli yüzümle oynadığımı düşünüyorlar ancak beş yıldır yüzüme elimi sürmüyorum. Şimdi kısa bir ameliyat geçireceğim. Ondan sonra projelerime devam edeceğim” dedi.

GoncaTfkc
Kuşum Aydın’ın yüzüne ne olmuş? Tövbe Estağfurullah

BilgeCeker
Kuşum Aydın senin yüzüne nooldu??-Nolmuuş?Ha işte onu diyorum noolmuş?https://t.co/z9UCgqDZ

ozhankara
RT @oynakbeyi: Türk halkının aydın kavramına bakışı ikiye ayrılır. Birincisi Kuşum Aydın. İkincisi 09 plakalı Aydın! diğerleri tutuklu veya ölüdür

fundadogancay
RT @Cagriyildirimm: Ülkemde Uğur Mumcu yerine Kuşum Aydın TT oluyorsa İşte bu yüzden ‘vurulduk ey halkım!’… Vurulmayada devam yani durmak yok yola devam ;)

Cubido_
“Kuşum Aydın” tt olmuş amanın

sinanpolat
“Kuşum Aydın” senın yüzüne ne olmuş ? https://t.co/53CM6ECj

Cagriyildirimm
Ülkemde Uğur Mumcu yerine Kuşum Aydın TT oluyorsa İşte bu yüzden ‘vurulduk ey halkım!’… Vurulmayada devam yani durmak yok yola devam ;)

danceofletters
Kuşum Aydın’ın görünüşüne neden taktınız? Ne yapmışsa yapmış. Dış görünüşe takılmaktan insanları kabul etmeyi bir türlü öğrenemiyoruz.

SonSayfa1
Kuşum Aydın’ın yüzüne ne oldu? https://t.co/7ZY8ajEs

Biebers_Hairs
RT @SelenaGomzs: KUŞUM AYDIN BİLE BİZDEN YÜKSEK İNANMIYORUM DEVAM EDİN BIRAKMAYIN Bieber’s New Tour in Turkey

llksanurlu
RT @oynakbeyi: Türk halkının aydın kavramına bakışı ikiye ayrılır. Birincisi Kuşum Aydın. İkincisi 09 plakalı Aydın! diğerleri tutuklu veya ölüdür

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu