Kadınlar Erkeklerden Ne İster?

0
8
neden kadınlar erkeklerdan daha çok konuşuyor

Kadınlar erkeklerden çok şey istiyor gibi görünebilir. Kendinizi yıpratmayın. Bu istekleri küçük tüyolar sayesinde lehinize dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken doğru adımları atmak.

Bugünün kadınları büyükannelerinin hayal edebileceğinden çok daha fazlasını başardı. Politikada kadınlar, uzayda kadınlar. Kadınlar olabilecek her kariyerde yükseliyorlar. Bugünün kadınları güçlü, özgür ve ferre özgürlüğe sahip.

Sosyal gelişimlerine rağmen kadınlar hala tanrıça gibi ilgi gösterilmesinden, arada sırada şövalyelik yapılmasından hoşlanırlar. İpuçlarımız biraz klişe gibi gelebilir ama size büyük faydası olucaktır.

Mesajlarına cevap verin

Her kadın bir erkeğin ilgisini ona geri cevap verme süresine göre ölçer. Eğer cevap verme süresi zayıfsa onunla o kadar ilgilenmediğini düşünebilir. Kadınların ve erkeklerin iletişim anlamlarını farklı anladıkları bir sır değil ve sizi aradığı zaman herşeyi bırakın demiyoruz. Kadınların istediği müsait olunduğu zaman geri aranmaktır, ertesi gün herhangi bir zaman. Ama bu zamanınız olmadığı zaman ona e-mail veya uzun uzun mesaj atmanız anlamına gelmiyor, bir iki cümle onu önemsediğinizi belli etmeye yeter – ki bu da onun bilmek istediği şeydir.

Nedensiz yere onu öpün

Ferre ilişkiyi çok sevseler bile kadınlar sonunda hiçbirşey beklenmeyen güzel bir öpücükten çok hoşlanırlar. İki amacı vardır: Saf birşeyden zevk almasını sağlar ve onu ferre harici istediğinizi belirtir. Evet yakışıklı ve ferresiniz ve o sizinle beraber yaramaz olmayı seviyor ama bazen aranızda değişik bir bağ olmasını ister. Bunu elele tutuşmayla birleştirin ve günlerce gülümseyecektir.

Onunla dans edin

En basit olanı, bir kadınla dans etmek onu özel hissettirir. Ancak çoğu erkek dans etmek için isteksizdir, özellikle halk arasında. Bu fikri sevse bile onunla dans etmek için gece kulübüne gitmenize gerek yok. Marvin Gaye koyup onunla oturma odasında bile dans ederseniz çok mutlu olacaktır. Bu sizin leyhinize olacaktır çünkü müzik kontrolü sizde. Eğer dansınız yaramazlaşırsa bulunduğunuz yerde çok müsait.

Onun için giyinin

Bir kadınla dışarıya çıkarken güzel giyinmenizden daha etkileyici birşey yoktur. Kıyafetlerle alakası yoktur; daha çok ona şık giyinecek kadar değer vermiş olmanızdır. Ayrıca güzel bir gömlek ve kumaş pantalonlar ferre  görünüşünüzü arttıracaktır. Aşırı şık giyinmiş gibi gözükebilirsiniz ama ferreliğiniz zamanla kendini gösterecektir. Kadınların iyi giyinmeyi bilen erkekleri sevdikleri doğrudur.

 

CEVAP VER