Kadınların Hoşlanma Belirtileri

0
9

Karşınızdaki kadının sizden hoşlandığını anlamanız için illaki bunu onun ağzından duymak zorunda değilsiniz. Kadınların beden dilleri bunu karşı tarafa iletmek konusunda son derece güçlüdür. Hatta kimi zaman bu durum o kadar aşikar bir hale dönüşebilir ki şaşarsınız. Biz erkekler çoğu zaman karşı taraftan gelen işaretli anlamak konusunda başarısız oluyoruz ve geç kalıyoruz. Ancak birazdan okuyacaklarınız sayesinde sizi bu durumdan kurtaracağız Aşk sadece sözcüklerden ibaret değildir kimi zaman bir bakışın yarattığı etkiyi dünyanın en güzel kelimeleri bir araya gelse veremez. Tabii ki bunu sadece bakışlarla sınırlandırmak doğru değildir. Eğer kadınların vücut dilini çözerseniz boş aşkların peşinden koşmaz, doğru olan tarafa yönelebilirsiniz.

Kadınlar biz erkeklerle konuşurken farkında olmadan işretler yollarlar. En çok bilinen işaretlerin göz göze gelmek, kolları kavuşturmak, bacak bacak üstüne atmak, saçları kıvırmak, karşı tarafa doğru eğilmek ve dudak yalamak olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi bu işaretlerin anlamlarına geçelim.

Göz göze gelmek neyi belirtir?

Boşuna söylenmemiştir “gözler yalan söyleyemez” diye. Kimi zaman bir bakış her şeyi unutmanıza yeter de artar. Eğer bir kadın sürekli gözlerinize bakıyor ve siz de ona baktığınızda gözlerini kaçırmıyorsa yeni bir aşka davet ediliyorsunuz demektir.

Kollarını birbirine kavuşturuyorsa

Karşınızdaki bayan sizi gördükten sonra kollarını kavuşturuyorsa bu durum pek iyiye işaret değildir. Sizin o ortamdan gitmenizi istiyor olabilir.

Bacak bacak üstüne atıyorsa

Bu hareket en önemli işaretlerden birisidir. Bacak bacak üstüne atan bayan karşısındakinden etkilendiğini gösterir. Bu hareketi yapan bayan karşı tarafa heyecanlı olduğunu gösterir. Ayrıca bacaklarını ön plana çıkararak kışkırtıcı olma çabasına girer.

Saçlarını kıvırıyorsa

Bacak bacak üstüne atmanın heyecanın göstergesi olduğunu belirtmiştik. Karşınızdaki bayanın saçlarını kıvırıyorsa bu da heyecandığının bir göstergesidir. Muhtemelen sizden çok etkilenmiştir.

Size doğru eğiliyorsa

Ön plana çıkan hareketlerden birisi de size doğru eğilmesidir. Konuşurken sizi dinliyor aynı zamanda farkına varmadan kendisini size yaklaştırıyor, kısacası size doğru eğiliyorsa bu sizden etkilendiği anlamına gelir.

Dudaklarını yalıyorsa

Dudaklarını yalayan kadın bir çok mesaj gönderir. Biz kısacası bu hareketin son derece olumlu olduğunu söylelim. En başta size ilgi duyduğunu belirtir. Bunun dışında size uyarıcı işaret gönderiyor da olabilir.

 

Yazının linki verilmeden başka bir sitede yayınlaması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır.

 

 

 

 

CEVAP VER