Kadınların En Çok Söylediği Beyaz Yalanlar

0
10
Kadınların masum yalanları
Kadınların masum yalanları
Kadınların masum yalanları

Kadınların masum yalanları söylemesinin en büyük nedeni kendilerini mutlu hissetmek istemeleridir. Beyaz yalanlar yüzünden onları suçlamayın.

Çoğu küçük, masum olan bu 10 yalanı öğrenebilirsiniz.

Kadınlar, çok gizemli ve muammalı kişiliklerdir. Bir sürü katmanı olan kadınları çözmek o kadarda kolay değil. Dürüst ve güvenilir olsalar da onlarında bazen yalana başvurdukları oluyor. Çoğu küçük, masum olan bu 10 yalanı öğrenebilirsiniz.

1. Şu kilodayım

Hiç bir kadın kilosundan bahsetmekten hoşlanmaz. Manken gibi bir vücudu varsa ancak o zaman bahsedebilir. Bu konuda yalan söylemelerinin nedeni tabi ki erkekler değil, kendilerine olan hisleridir. Kilo konusu olduğunda akıllarından “keşke şu kiloda olsaydım” fikri geçer ve bilmeden o kiloyu söylemeyi tercih edebilirler. Bu yüzden zorlamayın ve söylediği kiloyu kabul edin.

2. Bir dakikaya kadar oradayım

Kadınların hazırlanması uzun sürer bunu kabul etmek lazım. Giyim, makyaj, saç derken saatler süren bir hazırlık yaparlar. Bu yüzden bir yere geç kaldıklarında hep bir dakika içinde “oradayım” derler ama o bir dakika saatlere eşit olabilir.

3. Hayatımın Aşkısın

Kadınlar romantik yaratıklardır. Birlikte oldukları insanı mutlu etmek ve özel hissettirmek isterler. Bu yüzden her birlikte oldukları adam hayatlarının aşkı olur. Belki önceki sevgiliyle de aynı şeyleri yaşamışlardır ama bunu söylemek yerine hayatlarının en mutlu ilişkisini yaşadıklarını düşünmeyi isterler.

4. İyiyim

İşte kadınların, canı sıkkınken ve birisine kızgınken en çok kullandığı yalan “iyiyim”. Büyük ihtimalle iyi değildir ancak o anda size bunu itiraf etmek istemiyor olabilir veya ilginizi çekmek istiyor olabilir. Bu yüzden tamam deyip kenara çekilmeyin ve onunla ilgilenin.

5. Asla sevgilimi aldatmam

Kadınlar, erkeklerden farklı olarak aldatma konusunda daha gizemlidir. Bu yüzden asla, aldatma ihtimallerinin olduğunu kabul etmezler. Asla aldatmam diyen kadın yalan söylüyor da olabilir.

6. Hediyene Bayıldım

Çoğu kadın onlara alınan hediyeleri beğenmese de söylemez. En güzel gülümsemesini takınır ve “bayıldım” der. Eğer hediyenizi üstünde hiç veya bir kere gördüyseniz, büyük ihtimal değiştirmiş veya dolabının arka taraflarına atmıştır.

7. Romantizmden hoşlanmam

Gerçekten bir kadının romantizmden hoşlanmadığına inanıyor olamazsınız. Her kadın, kendisine alınan çiçekten veya küçük bir hediyeden hoşlanır. Belki abartılı romantik sürprizleri sevmiyor olabilir ama bu ona çiçek almayın anlamına gelmiyor.

8. İndirimdeydi

Aldıkları pahalı bir şey için onlara hesap sorarsanız söyleyeceği tek şey vardır;”indirimdeydi”.

CEVAP VER