Kadınları Etkilemek İçin Öneriler

0
11
Kadınları etkilemek
Kadınları etkilemek
Kadınları etkilemek

Kadınları etkilemek için tüyolar.

Özel Alanına Girme

Bir kadın onunla tanışan erkeğin çok fazla yakınlaşmasından rahatsız olur. Aradaki mesafeyi korumayı bilirsen ona saygı duyduğunu hissedecektir bu da sana artı puan kazandırır.

Yumuşak Sesle Konuş

Ses tonun bu oyunda kullanabileceğin en güçlü silahlarından biri. Sesinde onunla flört ettiğini hissettiren bir ton olursa şansının artacağını bil.

Fazla Hareket Etme

Bu hem onun dikkatini dağıtır hem de senin rahat olmadığın izlenimini verir. Sen rahat olamazsan o da rahat olamaz. Her hareketinin kontrollü olmasını sağla.

Can Kulağıyla Dinle

Sana cevap verdiğinde onu çok iyi dinle. Söylediği her şeyi ilgiyle takip et. Verdiğin cevapların üstünkörü olmamasına dikkat et. Kadınların detayları yakalayan erkeklerden hoşlandığı aklından çıkarma.

Göz Teması Sağla

Göz temasını sakın bırakma. Ona yaklaştığında gözlerini ilk kaçıran asla sen olma. Eğer bu hatayı yaparsan attığın adımın doğruluğundan emin olmadığın izlenimini verirsin. Oysa güzel bir göz teması ile onu kolayca kendine çekebilirsin.

Ağırdan Al

Ona koşar adımlarla yaklaşma. Bir yere kaçmıyor senin de acelen yok. Onu ürkütmeyi istemezsin herhalde.

Vücut Dilin Pozitif Olsun

Onun yanına başın omuzlarının arasına gömülmüş bir halde gidersen yaratacağın ilk izlenimin iyi olacağını söyleyemeyiz. Oyunun başındayken kırmızı kart görmek hoş olmaz. Omuzların dik dursun ve ona yaklaşırken rahat ol.

Tereddüt Etme

Eğer ona yaklaşırken tereddüt edersen bu emin olmadığın hissini yaratır ki onun üzerinde böyle bir etki bırakmayı istemezsin herhalde. Senin ne istediğini bilen ve bunun peşinden giden biri olduğunu anlaması gerek.

Gülümse

Gülümsemek senin sıcakkanlı ve kendine güvenen biri olduğunu gösterir. Biraz da bilgece bir gülümseme sırf kendini iyi hissettirmekle kalmaz onu da adım atması konusunda cesaretlendirir.

Gözlemle

Onu ve çevresini gözlemle ve bir yorum yap. Diyelim ki markettesiniz  onun bir hindili sandviç aldığını gördün. Vakit kaybetmeden ona markette hindili sandviç olup olmadığını sor. Sandviçle ilgili yorumunu da hemen o an yap. Yaklaşımın tamamen doğal görüneceği için sohbete devam edebilirsin.

CEVAP VER