Kadınları Etkilemek Adına Yapılan Yanlışlar

0
9

Yeni tanıştığınız bayanı etkilemek için yaptıklarınız bazen sizi gülünç duruma düşürebilir. Her şeyden önce doğal davranmanızı öneriyoruz. Hiç bilmediğiniz bir alana sırf bayanın ilgisini çekmek adına bulaşmayın. Gelelim en çok yapılan hatalara.

Bayanları etkilemek adına komik duruma düşmeyin.

Olduğun Gibi Görün

Ne kendinizi olduğunuzdan daha büyük, ne de daha havalı gösterin. Neyseniz osunuz. Mütevazi bir erkeğin iyi bir sohbetle bir bayanın gözünde daha iyi prim yapacağını unutmayın.

Tüm Kaslarınızı Gösteren Dar Tişörtlerden Kurtulun

80′li yıllardan kalma kaslı vücudunuzun tüm hatlarını gösteren dar bodiler giymek tamamen itici bir etki yaratıyor. Vücudunuz güzel ise ne giyseniz kendine yakıştıracaktır zaten.

Yalanlar

Ufak beyaz yalanlardan bahsetmiyoruz. Açığa

çıktığında yüzünüzü kızartacak yalanlar. Ayrıca yalan söylemek zorunda kalsanız dahi bunun incitmeyecek seviyede ve biraz da ucu açık olması gerekiyor.

İlgi Alanları

Herkesin kendi hobisi ilgi alanları vardır. Partnerinizin sevdiği bir etkinliği siz de sevmek zorunda değilsiniz. Bu yüzden ilgileniyormuş gibi yapmak, o alandan konuşmaya çalışmak sizi bir seviye ileriye değil geriye götürecektir. Katılmanız gerekiyorsa katılın, üslubunuzu bozmadan.

Yemek Pişirmek

Eğer yemeğin 100% lezzetli olacağına garanti vermiyorsanız bunu yapmayın. Yemek konusunda tecrübeli olmadığınızı anlayacak ve bu etkilemek için yaptığınız beyhude bir çaba olarak kalacaktır.

Macera Sporlarına Girişmek

Hayat tarzınız neyse odur. Her akşam arkadaşlarıyla oturup bir kaç bira içen adamın bir anda ilgisi olmadığı halde dağcılık klübüne yazılması garip ve komik kaçacaktır.

Artist Olma Büyüsü

Şarkıcılar, rockçılar havalıdır, bayanların ilgisini çeker. Bu mantığa dayanarak bir anda gitar dersleri almaya başlayıp grup kuran, şarkı söyleyen, dışarıdan bir şeyler yapmaya çabalıyormuş gibi görünen baylar bir 5 sene sonra kendilerini yine başladıkları yerde bulacaktır. İyi olduğunuz işi yapın, bayanların ilgisini karakterinizle çekin.

Modifiyeli Arabalar

Bir bayan için araba, işlevselliği açısından onu alışveriş merkezine götürüp getirebilecek lükste olması ve görünümü bakımından sıfır alınmış pahalı, lüks standartlarda bir araba olması iyidir. Yani altınızdaki ucuz arabalara ışıklar takmak, ses sistemleri döşetmek vb. faaliyetler olumlu bir etki bırakmayacaktır.

Dövme

Sevgilinizin ismini vücudunuza kazıtmayın. O sizin son ilişkiniz olmayacak. Zamanında Johny Depp Winona Forever yazan dövmesini Winos Forever olarak değiştirmiştir. Gördüğünüz üzere bu Johny Depp’te dahi işe yaramıyor.

CEVAP VER