Kadınları Etkileme Sanatı

1
8

Karşınızdaki kadını etkilemek ve onu size hayran bırakmak için bazı yöntemler var. En çabuk sonuç alabileceğiniz yöntemleri sizlere duyurmak istedik. Tüm tüyolar Noureen DeWulf tarafından onaylı. Bu tüyolar size çok şey katacaktır. Tamamını doğru uygulamanız halinde aranan kişi olacaksınız. Sözü fazla uzatmaya gerek yok hemen tüyolara geçelim.

Kadınlarla güçlü iletişim kurma tüyoları;

Her aklına geleni söyleme

Ağzınızı açmadan önce şunu düşünün: Bir kadına kurduğunuz cümle yarım düzine daha kadın tarafından duyulacak. “The Back-up Plan” filminin yıldızı Noureen DeWulf, “Kız arkadaşlarım benim hakkımdaki her şeyi bilirler. Bana kimlerin mesaj attığını, kimlerin aradığını, her şeyi” diyor.

Oyun oynamayı bırakın

Arkadaşlarıyla flört ederek onu kıskandırmaya son verin. DeWulf, “Erkekler, rekabet yaratmak için böyle stratejilere başvurabiliyorlar” diyor. “Bu, kadınlarla tanışmak için iyi bir yol ancak iletişimi sürdürmek için berbat bir tercihtir.” Eğer bir kadınla tanıştıysanız ve kıvılcımlar hâlâ kaybolmadıysa yumuşak bir kaçış yapabilirsiniz. Bir başka kadına gitmenizden daha az alınacaktır.

Ciddi konuşmalara gerek yok

İlk buluşmanızda ciddi konuları bir kenara bırakın. DeWulf, ilk buluşmada işle ilgili sıkıcı konuları terk etmenizi söylüyor. “Bana saçma sorular sorulmalı. Hangi rengi sevdiğim, o içkiyi neden sipariş ettiğim filan gibi…” Onu etkileyecek olan sizin enerjiniz, karakteriniz ve ona davranma biçiminiz olacaktır, bahsettiğiniz konular değil.

Dikkat etiğinizi ona gösterin

DeWulf “Beni iyi tanıyor olması hoşuma gider” diyor. Birkaç buluşmadan sonra ona ilk randevunuzda bahsedin. Üstelik bunu detaylarla süsleyerek anlatın. Neler giydiğinden, ne tepkiler verdiğinden, söylediği birkaç cümleden ve onunla buluşmanın sizi ne kadar heyecanlandırdığından bahsedin.

Dilinize hakim olun

Yatak odasında cüretkâr sorular sormaktan çekinmeyin. Sadece bilinçaltınızın çok derinliklerindeki fantezilerinizi ve onların kaynaklarını biraz daha uygun bir dille aktarın.

1 YORUM

  1. dün gece ilk buluşmamızdı ve biz daha çıkmıyoruz.Haliyle oda biraz çekingendi.Bu aralar tercih dönemi üniversite telaşı falan.Tercihleri beraber verelim istersen dedim oda ben veririm ama ailem sorun işte dedi.Bende hadi ya falan dedim.Düşünceli gözüküyordu bende kıyafitn kişiliğinle uyumlu olmuş baya sakin görünüyosun dedim oda ben genelde böyleyim evde odama çekilir müzik dinlerim ama evin içinde eğlenceliyimdir komik şeyler yaparım ama çokta eğlenceli olmak ne bilim güzel değil genelde sakinim dedi.Bende çok o tarz müzikler dinleme dahada kötü olur hele emre aydın dinlemek cesaret ister dedi güldü doğru yani baya ağır dedi.ama benim sorunum duygularına çok giremedim hep bu tercih konusunu konuştuk sınıftakiler ne yapmış başkası ne yapmış cart curt.Bide başıma gelen komik olaydan bahsettim 1 tane ama.Onada güldü yorum yaptı.Konuşurken gözlerinin içine bakıyordum genelde oda az bişey bakıp başka yöne bakıyordu hemen.Kalkmadan 5 dk önce bir daha buluşma teklf ettm oda bakarız ya belli değil gibi bir şey dedi bende bakarız dediğine göre olmaz diyorsun oda yok öyle değil bu aralar çok yoğunum şuraya gidecem faalan dedi bnde tamam o zaman ne müsait olursan o zaman haber verirsin dedim tamam dedi.Gideceği yere kadar bıraktım kendine iyi bak görüşürüz iyi geceler dedi bnde görüşürüz iyi geceler dedim.Benim şimdi artılarım eksilerim neler ve bir dahaki bulluşma olursa ne yapim ve şuan feysten konuşuyoruz nasış bir yol izlemeliyim…. ?

CEVAP VER