Kadınlardan Ne Bekliyoruz?

0
11
İlk görüşte aşk. Aşk için ne gerekiyor?
İlk görüşte aşk. Aşk için ne gerekiyor?

İlk görüşte aşka inanıyorsunuz öyle değil mi? Kimse bunu inkar etmemeli. İlk görüşte aşk için karşınızdaki insanda bıraktığınız ilk izlenim son derece önemli. Çevrenizdekiler tarafından dikkat çekici ve ilgi odağı olmak istiyorsanız size bir kaç ipucu verebiliriz. Bu yazımızda erkekgozuyle.com erkek-kadın ilişkileri editörleri olarak ilk görüşte nelere dikkat ediliyor bunlardan bahsedeceğiz.

Dikkat çeken unsurlar 

Güzel olması

Güzellik bu kararda en önemli yere sahip. İçgüzelliğini ilk görüşte anlayamayacağımıza göre, tabii ki dış güzellik (kendi normlarımıza göre olan biçimde) bizim için önemli.

Görüntüsü

Bakımlı ve temiz bir insan her zaman etkileyicidir.

Davranış biçimi

Yürüyüşünden, vücudunu kullanış biçimine kadar kendine ait bir tarz yaratmış insanlar her zaman iyi bir etki bırakırlar.

Bakışları

Bazı insanlar bakışlarıyla adeta içimizi eritirler. Kendine güvenen, ne istediğini bilen bakışlara dayanmak hiç de kolay değildir.

Sesi

Bir düşünün; son derece çekici, hoş görünen bir kadın yanınıza geliyor ve kedi miyavlaması gibi sesler çıkararak size bir şeyler anlatıyor, ne hissedersiniz? “Konuşmasa kim bilir ne iyi yapar” demez misiniz? Ya da güzel olmayan ama etkileyici bir sese sahip kadınla bu kedi sesli arasında bir seçim yapmanız gerekse, mantığınız (!) güzel olmayanı tercih etmenizi fısıldamaz mı?

Kokusu

Tabii ki kötü kokan birini kimse istemez. Bunu herhangi başka bir şeyle kıyaslamaya gerek bile yok.

Ait olduğu çevre

Bu bizim kendi komplekslerimizle ilgilidir, yoksa ne önemi var onun çevresinin.

CEVAP VER