Kadınlara Asla Bunları Söylemeyin

0
13

“Benimle çıkar mısın?”

Bu cümleyi asla bir kadına kurmayın. Neden mi dersiniz ? Kadınlar, erkeklerden kontrolü ellerinde tutmasını beklerler. Böyle bir teklif sizin kendinize güvensiz olduğunuzu gösterir. Bunun yerine “ Birlikte bir şeyler yapalım. “ veya “ Telefon numaranı alabilir miyim?” gibi teklifler daha cazip olacaktır.

Kadınlara Söylenmemesi Gerekenler
Kadınlara Söylenmemesi Gerekenler

“Seni öpebilir miyim?“

Bir kadına asla onu öpüp öpmeyeceği sorulmamalı. Bu soru kadının gözünde erkeği bir çocuk gibi gösterir. Hepimizin bildiği gibi de kadınlar çocuksu erkeklerden hoşlanmaz.

“Asla böbürlenme”

Erkekler evini, arabasını veya her türlü maddi varlığını asla kadınları etkilemek için kullanmamalıdır. Bu kadınlar için fazla basit görülen bir yöntemdir ve onları sizin sandığınız kadar etkilemez.

“Akşam ne yapalım ?“

İşte biz erkeklerin en çok yaptığımız hatalardan birisi daha! Kadınlar düzenli bir planı ve programı olan erkeklerden hoşlanırlar. Erkek kadına “Akşam ne yapalım ?” yerine planı yapıp doğruca ona yönelmeyi seçmelidir. Böylece kadınları da ne yapacağız derdinden kurtarır.

“Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını sormayın”

Bir kadına sizden hoşlanıp hoşlanmadığı sorulduğunda, kadın erkeğe karşı ilgisini bir anda kaybeder. Erkeğin bu sorunun cevabını kendisi fark etmesi gerekir. Aksi taktirde kadının gözünde kendine güvensiz bir erkek olarak gözükürsünüz.

[related-posts]

“Mesajıma neden cevap vermedin?”

Bir kadına asla psikolojik baskı kurmayın. Kadın suçluluk duygusuna girdiği zaman asla kendini rahat hissedemez. Bu da ilişkinin kötü yönde ilerlemesine neden olur.

“Hayatında kaç erkek oldu?”

İşte sizi bitiren soru bu. Bir kadına bu soru sorulduğu zaman erkeğin kendine olan güvensizliği gözler önüne serilmiş olur.

“Kendini rahat hissetmesini sağlayın”

Yeni tanıştığınız bir kadına karşı asla baskıcı olmayın. Yani ilişkinin doğal akışını bozacak davranışlardan kaçının. Kadınlar karşılarında erkeğin asla bir zafer kazandığını görmek istemezler. Bu yüzden kadının rahat etmesini sağlayın.

CEVAP VER