Kadınlar Nerelere Dikkat Ediyor

0
50

Erkekler sürekli kol kası çalışırlar ve güçlü kol kaslarının kadınları etkileyeceğini düşünür. Oysa sadece kol kasları kadınları etkilemeye yetmez. Plajda yürürken kadınların en çok hangi kaslarınızla ilgilendiğini biliyor musunuz? Biz söyleyelim iterseniz.

Kadınların en çok dikkat ettiği bölgeler;

Baklavalar

Bowling topu büyüklüğünde pazularınız olsa da, eğer yağlanmaya başlamış bir göbeğiniz varsa, kadınlar sizi bir partner olarak seçmeden önce iki kere düşünecekler demektir. Şu anda hafif yağlı biri bile, kadınların gözünün önüne bundan 10 sene sonraki şişkoyu hatırlatır. Siz hala spor salonunda kardiyo antrenmanlarından kaytarmaya devam edin.

Geniş bir sırt

Üçgen bir vücut için geniş bir sırta sahip olmak şart. Kadınların erkeklerde aradığı en önemli özelliğin onu koruyabilmeniz olduğu bir gerçektir. Bunu yapabileceğinize dair bir mesaj vermek istiyorsanız, lat istasyonları sizi bekliyor.

Güzel bir kalça

Nasıl biz onlarınkine bakıyorsak, kadınlar da bizim kalçalarımıza bakar. Çünkü kalçalar kadınlar için fiziksel bir simge olarak önemli bir yerde durur. Sıkı olmayan bir kalçanız varsa, birçok kadın vücudunuzun diğer bölümleriyle ilgilenmeyecektir bile.

Şekilli omuzlar

Omuzlar kadınlar için gerçekten aşkın ve savaşın kaslarıdır. Güçlü bir intiba yaratmak istiyorsanız, geniş omuzlara sahip olmanız şart. Özellikle güçlü bir sırt bölgesiyle birleştiği zaman kadınların buna karşı koyması çok zordur.

Büyük bicepsler

Cosmopolitan dergisinin bir anketine göre, her beş kadından biri, büyük biceps kasları olan erkeklerin kendisini cezbettiğini söylüyor. Yüzde 20 ihtimal olsa da, sizce de denemeye değmez mi?

Güçlü göğüs kasları

Emily Dubberley: “Kadınlar için de karşı cinsin göğüsleri en az erkekler kadar önemli” diyor.

Kaynak: Msn

CEVAP VER