Kadınlar İhaneti Nasıl Anlar ? – İhanet Belirtileri

0
11
ihanetİnsanlık tarihinin başından beri erkek kadın ilişkilerinde eşlerin birbirini aldatması hep rastlanır bir durum olmuştur. Bu gibi durumlardan şüphelenen eşler ise karşı tarafı gözlemleyerek açıklarını yakalama uğraşı vermişlerdir.
Kadınların ihaneti nasıl anladığına ilişkin birkaç ipcucu :
1. Kendini BeğenmişlikBirden spor salonuna gitmek, spor yapmak ve size karşı şlkayetler dile getirmeye başlar ve hep fit olmak ister. Gardrop’unu yeniler ve trend giyinmeye başlar. Saçlarını yeni stil kestirir ve yüzüne birtakım bakım yaptırır.

2. Hava atmaİsmini yanlış tellaffuz eder, ağzından sişzin deil yanlışlıkla başka isim çıkar. Çünkü bunu yaptığında, böyle birşeyin ne kadar masum olduğunu düşünür. Başka birinin ismini duymak kafanızda farklı şeyler canlandıracak olsa da o size bazı seneryolar uyduracaktır.

3. Aşırı KorumacıTabikide kormacı ve aşırı savnmacı olacaktır telefonu ya da kullandığı herhangi teknolojik alet için. Cep telefonunu heryere götürür. Laptopunun önünden kalkmaz ve genellikle yalnız takılır.  Ona yaklaştığınızda, laptopu aniden kapatır ve sizde kiminle konuştuğunun göremezsiniz.

5. Başka Yerlere Kayan GözlerBakışları size bazı ipuçları veririr. Neden geç çalıştığını ve nerde olduğunu sorduğunuzda, gözlerini sizin gözlerinizle temas etmek istemediğini anlayabilirsiniz. Acıtasyon bakışlarla baktığını göreceksiniz.

6. Sırlar ve YalanlarMuhtemelen kredi kartı ekstreleri ve banka hesabı yönetimi konusunda çok gizemli olacaktır. Birlikte oturun ve harcamalarını gözden geçirin, ama o harcamalarını sizden saklamak isteyecektir.

7. SüprizlerHiç beklenmedik bir anda suçluluk hediyeleriyle size süprizler yapmaya başlar.Bu küçük süprizlerle diğer yandan sizi elde tutma çalışmalarını devam ettirir. Çünkü aldatan erkekler genellikle suçluluk duygusundan dolayı kendilerini iyi hissetmek için size bu tür süprizler yapacaklardır.

8. Savunmacı Yüz HalleriBu savunmacı beden dilinden dolayı ona şüpheci bakar ve kızarsınız. Konuşurken dudakları hafif kapalı konuşma ya da bir soruya cevap verirken burnunua dokunması size bunu farkettirecektir. Hepside kendini yüksekçe savunduğuna işarettir.

9. Tecrübeli YalancıBu tarz erkekler genellikle yüzüğünü saklamaya çalışır ve bundan rahatsız olur. Diğerleri ise evlilik yüzüğüyle oynar bacaklarını ve kollarını oynatır. Oyalama taktiğine başvurur.

10. Saaatlerce Çalışmakİşyerinde bir promosyon dönemi ya da kariyerinde herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen geç saatlere kadar çalışırlar ya da gece toplantıları olur. İşle ilgili önemli gelişmeler olduğu ve geceleyeceği içinde, ufak bir çanta bile bulundurabilir.

CEVAP VER