Moda

Jean İle Tarzınızı Yaratın

Jean erkeklerin en çok giydiği ve de en sevdiği pantolon çeşitlerinden biridir. Jean ile kendinize özel bir tarz yaratmak mümlün. Yapmanız gereken doğru aksesuarları ve doğru renkleri birleştirebilmek. Peki neler yaparak kendinize özel tarz yaratabilirsiniz.

Doğal görünün

Fazla göze çarpmayan doğal bir görünüm elde etmek için eskidikçe daha da kaliteli görünecek aksesuarlar seçmelisiniz. Örneğin kaliteli kahverengi bir deri kemeri ne kadar çok takarsanız, o kadar çok kendine özgü bir karakter kazanacaktır. Aynı durum çanta, bileklik ya da botlar için de geçerlidir. Emin olun ömür boyu gardırobunuzda durmalarını isteyeceksiniz.

Cesur olun

Çoğu erkeğin stili, devrime değil evrime dayanır. Parçaları karıştırmaktan korkmayın. Eğer yeni aksesuarlar denemek konusunda açık fikirli olmazsanız, stilinizi de asla geliştiremezsiniz. Zaten kendinize güveniniz yerine geldikçe herkesin imzanızı kolaylıkla fark edebileceği, kendinize özgü bir stil de elde edersiniz.

Ne zaman bırakacağınızı bilin

Karakteriniz için en doğru olanı bilin. Yani aynaya baktığınızda kullandığınız aksesuarlar hakkında tam bir fikriniz olmalı. Eğer onları stilinize yakıştıramıyorsanız derhal üstünüzden çıkarmanız gerekiyor demektir. Şunu da unutmayın ki az, her zaman iyidir. Eğer üstünüzdeki aksesuarların sayısı konusunda çekinceniz varsa evden ayrılmadan önce birini çıkarın.

Boynunuzu koruyun

Atkı ya da şalları görüntünüzü tamamlayan ve ona asıl anlamını veren noktalama işaretleri olarak kabul edin: Fazla göze çarpmayan, kendini ifade eden ya da kısacası her şeyi bir araya getiren parçalar… Dahası fonksiyonellikleri dışında sizi süslü göstermeden sofistike ve bakımlı olduğunuz izlenimi uyandırmayı sağlarlar.

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu