İstanbul Shopping Fest (İstanbul Alışveriş Festivali)

0
9

Dünya şehri İstanbul çılgın projelere evsahipliği yapmaya hazırlanırken bir yandan da finans ve alışveriş merkezi olma yolunda önemli adımlar atıyor.

İstanbul’u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezine dönüştürmeyi hedefleyen İstanbul Shopping Fest (İSF), İstinye Park’ta başlıyor.

ITO Başkanı Murat Yalçındağ, İSF Eş Başkanı ve AMPD Başkanı Mehmet T. Nane, ISF Eş Başkanı ve AYD Başkanı Hakan Kodal, TMD Başkanı Füsun Kuran Çevikel’in konuşmaları ile başlayacak gong vuruşu töreniyle açılacak. Gong vuruşuna ünlü modeller de katılacak.

Aynı anda Vogue Türkiye’nin Shopping Fest takvimiyle örtüşen  “Cüretkar 1 Yıl”  sergisi de ziyaretçilere açılacak.  10 Nisan’a kadar gezilebilecek sergi , Vogue Türkiye’nin birinci yılını anlatan fotoğraf ve videolardan oluşuyor.

Aralarında Geveze’nin de olduğu ünlü Virgin Radio DJ’lerinin müzikleriyle devam edecek gecede alışveriş ve eğlence gece saat 02:00’ye kadar sürecek. Gece boyunca İstinyePark’taki mağazalar; indirimler, ikramlar ve promosyonlar ile misafirlerini karşılayacaklar.

CEVAP VER