Vazgeçilmez Ol

İlk Görüşte Aşk Var Mıdır?

Günümüzün en büyük ikilemlerinden biridir. İlk görüşte aşk var mıdır? yoksa bu koskoca bir yalan mıdır ? Bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.

İlk gördüğünüz anda sizinle olmasını istediğiniz bir insan varsa, kalbiniz hızlı hızlı atmaya başladıysa;

ve elleriniz terliyor, gözlerinizin içi gülüyorsa; siz aşık oldunuz demektir…
İlk görüşte aşkın daha çok erkekler için geçerli olduğunu savunan uzmanlar, kadınların, detaylara, daha fazla dikkat ettiklerini savunuyorlar. Kadınlar aslında görünüşe daha çok dikkat eder gibi görünürler ama aslında işin iç yüzü hiç de öyle değildir… Neden derseniz, kadınlar, giyime ya da fiziğe dikkat etseler de, huy ve kişilik yapısına da çok fazla önem vermektedirler. Bu nedenle, ilişki öncesi flört aşamasını yaşayıp, hem erkeği tanımayı; hem de ilişki öncesi flört aşaması dönemini yaşamayı isterler; çünkü kadınlar bilirler ki, erkekler, ilişki başlamadan önceki dönemde, bayanlara karşı daha ilgili ve özenli davranmaktadırlar.
İlk görüşte aşk hakkında söylenenlere bakılacak olursa, erkeklerin daha çok aşık oldukları söylenebilir; bunun yanısıra, erkekler, aşık oldukları bayanların naz yapmasından da çok fazla hoşlanmazlar.

Fazla naz aşık usandırır, nazlı kadından da erkekler her zaman korkup, uzaklaşmaktadırlar. Yani, kaçan kovalanır tabiri her zaman geçerli değildir. Aynı zamanda, erkekler, kendilerine güvenen, bakımlı, hiç naz yapmayan değil ama nazını ölçülü yapan kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Bu nedenle, etkilemek istediğiniz birisi varsa, tüm bu belirtilenleri dikkatli bir şekilde uygulamanız gerektiğini aklınızdan çıkartmadan hareket etmelisiniz. Konunu anahtar kelimeleri: aşk hakkında yorumlar,kadınlar hakkında bilinmeyen gerçekler,erkeklerin naz istediği konular,İlk aşk hakkinda,ilk goruste ask,ilk görüşte aşk,ilk görüşte bayan ne ister,ilk görüşte bir erkeği nasıl etkilersin,ilk görüşte kadın erkek,ask hakkında görüşler

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı