Vazgeçilmez Ol

Her Erkeğin Bilmesi Gerekenler

Kadınlar aptal erkekler ile birlikte olmak istemezler. Kendine güvenen bilgili erkekleri isterler. Şartlar ne olursa olsun doğru kararlar verebilen, zeki erkeklerden hoşlanırlar. Biz de her erkeğin bilmesi gereken, bilmekle kalmayıp bunları uygulayabilen bir erkek olmanız işin küçük bir araştırma yaptık. Şimdi size her erkeğin bilmesi gereken 10 şeyden bahsedeceğiz.

1)İşte duygularınızı kontrol ediniz
İş yerinde bir şey istediğiniz gibi gitmediği zaman, hemen çocukça tepkiler vermeyin, onun yerine çıkıp biraz nefes alın, sizi sakinleştirecek biri ile konuşun veya spor salonuna gidip yatışın. Eğer böyle bir zaman lüksünüz yoksa, karşınızdaki kişiden açıklama isteyin. Duygularınızı onlar sizi kontrol etmeden önce kontrol altına alın.

2)Hafızanız güçlü olsun

Yeni bir bilgi aldığınız zaman, aktif bir dinleyici olun ve söylenen her şeyi hayal edin, önceden bildikleriniz ile yeni öğrendikleriniz arasında bağlantı kurun. Ve söyleneni tekrar edin.

3)Elbiseleriniz kırışmasın

Kuruduktan sonra elbisenizi katlayıp asın. Çıkardığınız zaman giyebileceğiniz bir takım elbiseniz hep olsun
Otururken pantolonunuzu yukarı çekmeyin. Eğer hiçbiri işe yaramıyorsa kıyafetlerinizi kurutucuya atın ve yeni gibi çıkmasını sağlayın.

4)Mangal yapmak

Mangal için tüm uyumlu koşullarda ve ortamlarda ızgara yapabilme yeteneğine sahip olmak önemlidir.

5)Yorgunken ayakta kalmaya devam etmek

Eğer yorgun olduğunuz için bir şeyler yapamıyorsanız, çözüm çok kolay. Bir dahaki sefere yorgun olduğunuzda bir şeyler yiyin, biraz uyuyun.

6)İşte uyumaktan kaçının

Proaktif olarak işte uyuklamaktan kurtulursunuz. Yeni projeler için soru sorun, sizinle ilgili olmayan işlere gönüllü olun, kendi alanınızda bilginizi arttırın, iş arkadaşlarınızla fikir üretin.

7)İlk buluşma yerini seçin

İlk buluşma yeteri kadar streslidir. Buluşmayı başından kazanın ve onu istediğiniz yere davet edin. Bu lüks bir restoranda yemek olabilir, su yakınlarında piknik olabilir.

8)Kız arkadaşınızın ailesini etkileyin

Eğer evlerine davetliyseniz bir hediyeyle gidin. Eğer dışarıda buluşacaksanız yemeği siz ödeyin. Muhabbetlerinizde kibar olun ve aileleriyle ne kadar ilgilendiğinizi gösteren sorular sorun. 

9)Kaslarınızı gevşetin

Egzersiz yaptınız ve vücudunuzda baskı hissediyorsunuz. Şimdi sakinleşin, nefesinizi kontrol edin, yavaş ve derin nefes alın.

10)İğrenç arkadaşlarınızdan kurtulun

Herkesin dayanamadığı arkadaşları vardır. Ne zaman istenmeseler ortaya çıkarlar, herkesten daha uzun süre kalırlar, kız arkadaşınızı bir daha getirmemek üzere alırlar. Hayatınızdan bu tür insanları çıkarın. Telefonlarına çıkmayın, istediklerini yapmayın. Eğer hala anlamazlarsa onlara kibarca istenmediklerini söyleyin.

Bilmek savaşın yarısıdır

Bilmek güçtür, yukarıdaki ipuçları sizi güçlü bir canavar yapacak.

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu