Teknoloji

Samsung Galaxy S III ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 Güncelleme Tarihi

Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy S3 – Android Güncelleme

Geçtiğimiz seneye damga vuran Samsung Galaxy S III ve Galaxy Note 2 halihazırda 50 Milyon barajını aşmış durumda.

Güney Koreli üreticinin son zamanlarda yeni telefonlarını tanıtmasının ardından, gözler geçen sene oldukça başarılı satış grafikleri sergileyen Samsung Galaxy S 3 ve Samsung Galaxy Note 2 ye çevrilmiş durumda.

Şuanda Android 4.1.2 sürümünü kullanan bu iki akıllı cihazın Android 4.2.2 güncellemesi sıkıntıya girmişken, Samsung‘dan sevindirici haber geçtiğimiz günlerde gelmişti ancak 4.3 sürümünün hangi tarihlerde verileceği açıklanmamıştı. Ekim ayı içerisinde Samsung Galaxy S3’ü Android 4.1.2 den direkt olarak Android 4.3 e güncelleyecek olan firma, Note 2 hakkında bir bilgiye yer vermezken, Galaxy Note 2 kullanıcıları tarafından eleştirilere maruz kaldı.

 

Ancak biz, Galaxy S 3 ile beraber Note 2’nin de yakın tarihlerde Android 4.3 güncellemesini alacağını düşünüyoruz.

[related-posts]

Android 4.3 güncellemesi ile beraber Galaxy S 3’e yeni kilit ekranı, ToucWiz Nature UX 2.0 ile daha hızlı ve akıcı bir arayüz deneyimi, Samsun Galaxy S4’e dayalı yeni widgetlar, pil ömrü optimizasyonları, bildirim ekranında geliştirmeler, DayDream ekran koruyucu ve performans artışı gibi yeni özellikler getirilmesi bekleniyor.

Galaxy S4’e ise OpenGL 3.0 ve Bluetooth 4.0 LE ve Galaxy Note 3 ile birlikte yayınlanan kimi yeniliklerin gelmesi bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı