Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kapatılır

0
9

Facebook’un yeni profil görünümüne verdiği isimle “Facebook Zaman Tüneli” bir çok kullanıcı tarafından beğenilmedi. Nedeni ise sadece eski profile alışmış olmak… Hatırlarsanız Facebook ilk çıktığı zaman şuanki tasarımından ve özelliklerinden bir hayli gerideydi. Eklenen her yeni özellik ve değiştirilen her bir tasarım kullanıcılar tarafından her zaman olumlu karşılanmadı, elbette “eskiye alışan”lar ve vazgeçmek istemeyenler olacaktır ancak gruplar falan açıp Facebook Adminine (!) 🙂 seslenmek bizim bu konuda ne kadar duyarlı bir vatandaş olduğumuzun da göstergesidir (!)

Facebook Zaman Tüneli Kapatma
facebook zaman tüneli kaldırma

Timeline (Zaman Tüneli ) eklentisinden bir çok kullanıcı memnun değil..Facebook Zaman Tünelini iptal etmek için aşağıdaki işlemleri yapmalısınız..

Öncelikle Facebook’a üye girişi yapın. Daha sonra linke Tıklayın açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Facebook zaman tüneli nasıl silinir? Uygulama listesinde Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

Yan menüde “no apps found” ( hiç bir uygulama bulunamadı) yazıyor ise uygulama profilinizde yok ya da silinmiş demektir.

CEVAP VER