Eski sevgiliyi unutamamak – 5 İpucu

2
9

eski sevgiliyi unutmak

Eski sevgilinizi unutmak bazen zor olabilir. Eğer ayrılmayı isteyen siz değilseniz en acısı da budur. Uzun bir süre eski sevgilinizin yası tutabilirsiniz, hayata küsebilirsiniz. Unutmak istersiniz ama unutamazsınız, onu hatırlatacak bişeyler çıkar karşınıza… İşte eski sevgilinizi unutmak için yapabileceğiniz bir kaç öneri!

Madde 1
Eğer ayrılık sonrası içinizde duygusal bir çöküntü varsa ağlamayı deneyin. Kendinizi tutmayın ve ağlamanın sizi ne kadar rahatlatacağını farkedin.

 

Madde 2

Kendinizi meşgul edecek uğraşlar bulun. Balık tutmayı öğrenin mesela, yeni bir spor salonuna başvurun.

Madde 3

Aylardır her boş vaktinizi sevgilinizle geçiriyor olabilirsiniz fakat bu diğer arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Uzun zamandır aramadığınız arkadaşlarınızı toplayın ve eğlenceli bir gün geçirin. Ayrılık konusunu ise arkadaşlarınıza açıp gününüzü mahvetmeyin.

Madde 4

Kendinizi meşgul tutmak en iyi ipuçlarından biri. Kendinize bir hobi edinin ve kurslara gidin. Hobiniz ile ilgili mağazaları, sergileri takip edin.

Madde 5

Bilgisayarınızda eski fotoğraflardan uzak durun. Mümkünse bilgisayarın derinliklerine gömün ve bir daha ortaya çıkarmayın. Hatta harddiskinizi bile değiştirmekte fayda var ki istediğiniz zaman silinen dosyalaır geri getiren programlarla bile dosyalara ulaşamayın.

2 YORUMLAR

  1. eski sevgilinizi unutmanın bir çok yolu var arkadaşlar ben mesela ona ait ne var ne yok herşeyi kaldırdım gözümün önünden, onu hatırlatacak en ufak bişeyi bile görmek istemiyorum tavsiyem siz de eski sevgilinizi unutmak istiyorsanız mutlaka ona ait herşeyi kaldırın gözünüzün önünden

CEVAP VER