Erkeklerin Reddedilme Korkusu

6
10

Yani karşı cinsle temasa geçmek isteyen tüm erkekler attıkları her adımda egolarının yaralanmasını göze almak ve bütün yükü omuzlarında taşımak zorunda. İşin ucunda reddedilmek de var ve her olumsuz cevap erkekler için büyük bir yenilgi olarak akıllarına kazınıyor. Ama bütün suçu üstlenip, beceriksiz adam psikolojisine girmek anlamsız. Hata her zaman sizde olmayabilir. Muhtemel reddedilme nedenlerine hazırlıklı olmalısınız.

erkeklerin reddedilme korkusu

Büyük an geldi. Cesaretinizi topladınız ve beğendiğiniz kadına çıkma teklif edeceksiniz. Tam karşınızda hayallerinizin kadını duruyor. Her şey ya şimdi olacak ya da bütün şansınızı ilelebet kaybedeceksiniz. Kalbiniz ışık hızıyla atmaya başladı, avuçlarınız sırılsıklam. En sonunda yanına gittiniz ve ağzınızdan sihirli kelimeler döküldü. Aldığınız cevap ise kesin bir “Hayır!” Hemen başınızı öne eğdiniz ve kimsenin reddedildiğinizi görmemiş olduğunu umarak bir an önce olay yerini terk ettiniz.

Prensese çattınız
Kendilerini dünyaya sunulmuş en büyük nimet zanneden bu tip kadınlar, karşı cinsin kendilerine ilgi duyduğunu sezdikleri anda hemen triplere girerler. Her türlü kaprisi ve şımarıklığı yapmaya hakları olduğunu sanırlar. Bu modeldeki kadınlar karşılarındaki erkek kim olursa olsun çıkma teklifi aldıklarında hemen üste çıkmaya çalışırlar. Teklifiniz kaba bir şekilde reddedilirse bilin ki siz de bu tipin kurbanlarından biri oldunuz.

Durumunuz yok
Çıkacakları erkekleri belirlerken kadınların bir numaralı kriteri paradır. Acı gerçek şu ki, kadınlara yedirecek kadar çok paranız yoksa ya da züğürt bir imajınız varsa baştan kaybettiniz demektir. Maalesef erkekler kadınların her türlü masrafını çekmeye devam ettikçe bu hakikat değişmeyecek.

[related-posts]

Başı bağlı
Kadınlar her zaman erkeklerden daha çabuk sevgili bulurlar. Yani sizin yalnız zannettiğiniz kadın, pekâlâ siz cesaretinizi toplayıp yanaşma aşamasındayken kendine sevgili yapmış olabilir. Başı bağlı olan kadına yanaşma manevranız kadının karakterine bağlı olarak hasarsız da sonuçlanabilir. Eğer karşınızdaki dürüst biri ise nazikçe teklifinizi reddeder ve bir ilişkisi olduğunu söyler. Eğer erkeklere acı çektirmeyi seven bir tipe denk düşerseniz saygısızca reddedilebilirsiniz. Hatta “köpek çekme” kurbanı olabilirsiniz. Boşu boşuna madara olmamak için ödevinizi iyi yapın ve harekete geçmeden önce hedefinizin hayatında bir erkek bulunmadığından emin olun.

6 YORUMLAR

  1. bu korku yüzünden ben de kız arkadaşıma açılamadım. aramız çok iyi ama halen emin değilim. beni red etmesindense biraz daha beklemeyi düşünüyorum. birkaç haftas sonra teklif edeceğim

  2. beyler ya ılk defa bırını gordunuz ve ondan hoslandınız o zamna ne yapacaksını mesela otobıste veya yolda hadı bakalım buna cesaretı olup hıc yapğan oldumu sonc ne? 🙂

  3. bir kadın gözüyle okudum. resmen saçmalık. inşallah bu faruk k.’ ya inanan kimse olmaz.
    uzmanmış gibi bilgi verilmektedir filan da yazmış. te allam ya

CEVAP VER