+ Editörün Seçtikleri+ Öne ÇıkanlarVazgeçilmez Ol

Erkeklerin Hoşlanmadığı Davranışlar

erkek kadın
Erkeklerin hoşlanmadığı davranışlar

Biz erkekleri bazen çileden çıkmış bir vaziyette görürsünüz. Bunun çeşitli sebepleri vardır ama ilk olarak bizleri çileden çıkaranlar kadınlardır. Onların kimi zaman bizim kızacağımızı bile bile yaptıkları, kimi zamansa istemeden yaptıkları şeyler canımızı sıkar. İlişkilerde ilk başlarda her şey normaldir. Zaman geçtikçe çiftler birbirine alışır, birbirlerine şakalar yapmaya başlarlar. Bazen bu şakalar sulu şakaya bile dönebilir. Yer yer kavgaya da davet çıkarabilir. Kadınlar kavgaya neden olan taraf olsalar bile üste çıkıp haklı olduklarını size inandıracaklardır. Bu tür olayları sık sık yaşadıkça erkekler hoşlanmadığını daha fazla dile getirecekler ve zaman zaman sert tepkiler vereceklerdir.

Erkeklerin hoşlanmadığı davranışlara örnekler verdik. Bu örneklerden yola çıkarak kadınlara bazı tavsiyelerde bulunuyoruz.

• Partnerinizle aşırı şekilde ilgileniyorsanız bu ilgi bir süre sonra onları bezdirecek ve olumsuz geri dönüt alacaksınız.

• Erkekler kendilerini destekleyen, motive eden partner isterler. Bir işi başaramadığında ona suçluluk duygusu yaşatmamanız gerekir.

• Erkekler konuşurken onları dikkatli bir şekilde dinlemelisiniz. Sizin dinlemediğinizi anlamaları tatsızlığa sebebiyet verecektir.

• Erkekler arasında kadınsal davranış olarak nitelendirilen davranışlar kesinlikle kadınlara olumsuzluk olarak dönecektir.erkek kadın

• Dışarı çıkarken mutlaka üzerine kalın giysiler almalısınız, zira bile bile üşüyor olmanız ve yakınmalarınız onları çileden çıkarmaya yetecektir.

• Eğer bir şeye kızıp da tepki gösteriyorsanız mutlaka sebebini açıklamalısınız, aksi takdirde anlaşılmadığınızı iddia etmek çok da doğru olmaz.

• Herhangi bir konuda tartışırken asla geçmişte yapılan hataları gündeme taşımamalısınız, büyük hata olur.

• Diyet yaparken kontrolsüz yemek yeme isteğinizi gördüğünde uyarabilir, sakın yeme isteğinizi bastıramamış olmanın suçluluğuyla tepki vermeye kalkışmayın.

[related-posts posttype=post]

Bunlara da göz atın

4 Yorum

  1. Bir bayan olarak tavsiyelerinizi dikkate alıyorum ancak erkekler de biraz anlayış göstersinler.

  2. Sevgilim artık bazı konularda hayattan bezdiriyor. Kendisinden soğutmaya mı çalışıyor anlamadım. Şu yazıyı okusa da biraz anlayışlı olsa…..

  3. Buse hanim erkeklerden nefret ediyorum diyorsunuz ama sevgili yapınca en değerliniz oluyor. Erkeklerin hoşlanmadığı davranışları yaptığınızı düşünüyorum. Yazıyı okuyup bakış açınızı değiştirmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu