Erkekleri Etkilemenin Yolları

0
9

Biz erkekleri etkilemek inanın çok kolay. Kadınlar da bunun farkındalar. Ancak bizi etkileyebilmeleri için tek bir şeyi keşfetmeleri gerekiyor, nelerden hoşlanıyoruz, nelerden hoşlanmıyoruz. Çünkü biz erkeklerin hoşlandığı şeyler kızlar kadar genel değildir. Her birimiz ayrı şeylerden hoşlanırız, kimilerinin hoşuna giden şeyler bizim için hiçbir şey ifade etmiyor olabilir. Bu yüzden eğer mutlu olmak istiyorsak, birlikte olduğumuz kadınların bizi tanımasına izin vermeliyiz ve hoşlandığımız ve ya hoşumuza gitmeyen durumları onların da fark etmesini sağlamalıyız.

1- Beklenmedik hareketler yapın!

Yeni duş almış, makyajsız halinizle de ferre görünebilirsiniz. Hele üzerinizdeki havlu üzerinizden kazara (!) düşerse süper olur. Bunun yanı sıra banyo kapısını aralık unutmuşsunuz gibi sabunlanmak, sırtınız dönük kurulanmak aranızdaki ateşi yükseltir.

2- Parmak uçlarınızla onu baştan çıkartın!

Ellerinizi çıplak vücudunda gezdirirken ferre şekilde hareket ettirin, tırnaklarınızı can yakmayacak şekilde hafifçe batırıyor gibi yapın. Hassas noktalarını keşfedin!

3- İlgi çekici konuşun!

Bir erkeğin dikkatini çekmek mi istiyorsunuz? Kelimelerin gücünü kullanarak onu baştan çıkarabilirsiniz. Bir erkek ılık nefesini yüzünde hissettiği, ferre konuşmalara hayır diyemez.

4- Buluşmanıza gizemlilik katın

Bir erkekle buluştuğunuzda “Benimle buluşmaya zaman ayırdığın için teşekkür ederim. Seninle birlikte harika işler başaracağımızı düşünüyorum” diye konuşun. İlk önce şaşırsa da zamanla o da bu keyifli oyuna devam edecektir. Diğer seçenek ise, lavabo dönüşü ferreli bir şekilde yürüyerek ona doğru eğilerek ’birini mi bekliyorsunuz’ diyerek ferre bir şekilde gülümsemek olabilir.

5- Kaçan kovalanır

sözünden hareketle yatak odanızda kovalamaca oynayın Kontrolü ilk başlarda elinizde tutun, daha sonra yenilmiş gibi yapın!

6- Gün boyu birbirinize hiç dokunmayın!

Akşam yatağa uzandığınızda ferreli konuşmalar yapın ve hislerinizi en ince detaylarına kadar konuşun. İlerleyen saatlerde duramayacağını göreceksiniz.

7- Şampanya öpücüğünü deneyin!

Sevdiği içeceği dudaklarınızdan içsin. Onu öperken, ona içirin! Bu sırada dekolte giyinmişseniz gerisini siz hayal edin!

8- Zevki geciktirmek

Aynı ortamda yalnız kaldığınızda o anda ferre yapmış olsaydınız nasıl olacağını, hissettiklerinizi kulağına fısıldayın ve uzaklaşın! Bütün gün söylediklerinizi düşünmeden yapamayacak, o anı iple çekecektir..

İşte hepsi bu kadar ! 🙂

Okuyucularımızın aklına gelen başka yöntemler varsa lütfen bizimle paylaşsınlar.

CEVAP VER