Özel YazılarımızVazgeçilmez Ol

Erkekler neden sevgilisinin Facebook şifresini ister?

Biz erkekler, kız arkadaşımız hakkında herşeyi bilmek isteriz. Bilemememiz gerekenleri bile… Bilsek de belli etmeyiz. Bu yüzden kadınların bize anlatmadığı ama en yakın kız arkadaşına anlattığı ya da sıradan bir erkek arkadaşıyla yaptığı konuşmayı merak ederiz. Bizim hakkımızda konuşuyor mu acaba? O erkek sevgilime asılıyor mu? Sevgilime ne kadar güveniyorum bu konuda? Başka erkeklerin kız arkadaşıma iltifat etmesini nereye kadar kaldırabilirim? Görüştüğü erkekler benim için bir sorun teşkil ediyor mu vs… Her ilişkinin sorunları ayrı, her erkeğin korku da ayrıdır. Bütün bu düşünceler ne yazık ki erkeğin kendine ve ya sevgilisine olan güvensizliğinden meydana gelir.

Eğer bir ilişkide karşılıklı güven yoksa, o ilişki bitmeye mahkumdur. Bu yüzden ya kız arkadaşınıza sonuna kadar güvenin, ya da kendi özgüveninizi arttırın… Eğer kendinizden emin olabilirseniz kız arkadaşınızın şifresini neden istediğinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz, aksi taktirde böyle bi soruyu düşünmeden bile “buna hakkınız olduğunu” düşünürsünüz.

Şimdi gelin yapılan küçük bir anketin sonuçlarını inceleyelim. Bakalım hemcinslerimiz bu konuda ne düşünüyorlar, neden kız arkadaşlarının Facebook şifreleriniz istiyorlar?

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Faruk Bey Faruk Bey, hep sizin gibi düşünenler yüzünden kalkınamıyor bu ülke zaten. Sevgiliniz sizin köleniz değildir, rahat bırakın kızları… (Sevgilisi Facebook Şifresini Değiştiren Adam)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı