Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

2
11
Biz erkekler kadınlardan çok şey istemiyoruz. Hepimizin bildiği belli başlı şeylerdir istediğimiz. Her erkek sevgilisinin bakımlı olmasını ister ve istemekte de sonuna kadar haklıdır. Buradan tüm bayanlara tavsiyemiz şudur: Lütfen aşağıdaki maddeleri dikkate alın. Abartıya kaçmadan bu özellikleri sağlayan bayanlar her zaman kazanacaktır diyoruz ve maddelere geçiyoruz.
Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır:
Bakımlı el ve ayaklar
Manikürlü eller, pedikürlü ayaklar isterler. Bakımsız el ve ayaklara tahammülleri yoktur. Acayip renkli ojeler de erkeklerin hoşuna gitmez.
French manikür ya da kırmızı ojeyi beğenirler.
Topuklu ayakkabı
Topuklu ayakkabı giyen kadınlara bayılırlar. Topuklu ayakkabı, silueti güzelleştirir, etkileyici ve çekici görünür. Erkekler kendine güvenen kadınları beğenirler.
Uzun saç
Genelde kadında uzun saçı tercih ederler. Salık saçları veya uzun at kuyruğunu çekici bulurlar.
Sade şıklık
Gösterişli detayları sevmezler. Taşlar, payetler, ipler, karmaşık formlar, drapeler, fermuarlar, fırfırlar onlara abartılı gelir.
Ölçülü dekolte
Erkekler kadınlarda ölçülü dekolteyi severler. Her yerini açan kadın, yanlış kadın tipidir. Erkekler için dekolteyi ölçülü kullanan ve kendine yakıştıran kadın çekicidir. Örneğin bir kadının bacakları güzelse bacaklarını açmasını, sırtı güzelse sırtını açmasını beklerler. Her yerini değil…

2 YORUMLAR

CEVAP VER