En Çok Satan Erkek Parfümleri

0
8
En çok satan erkek parfümleri nelerdir?

Erkekgozuyle.com erkek bakım editörleri tarafından günümüzde en çok satılan erkek parfümlerini araştırdık. Seçtiğiniz parfümün sadece güzel bir kokuya sahip olması yetmez. Aynı zamanda kişiliğinizi yansıtmalı. Meyve özleriyle, soğuk esintilerle ve daha bir çok çekici elementlerle oluşturulan modellerden kısaca bahsetmek istiyoruz.

En çok satan erkek parfümleri nelerdir?

2012 erkek parfümleri

En çok sevilen erkek parfümleri

 

 Adidas Ice Dive Erkek Parfümü

Serinletici gücü teninizde hissedin. Buzun keskin ferahlığını Adidas Ice Dive formülünde. Yazın kavurucu güneşin altında, sokakları yanan şehrin en serin ve en çekici adamı olun.

 

 

 

 

 

Armani Acqua Di Gio  Erkek Parfümü

Uzun süre kalıcı parfümün yeni bir yorumu. Üst notalarda mandalina, bergamot ve neroli; orta notalarda trabzon hurması, biberiye, latin çiçeği ve yasemin; temel notalarda ise Fas sediri, paçuli ve Akdeniz ladini kullanılmıştır.
Gündüz kullanım için uygundur.

 

 

 

 

Paco Rabanne 1 Million Erkek Parfümü

Odunsu, maskülen bir erkek parfümü. Dinamik, enerji ve tutku dolu. Üst notalarda kırmızı mandalina, greyfrut ve nane. Orta notalarda saf gül, tarçın ve baharatlar. Alt notalarda sarı meşin paçuli, beyaz odunlar ve amber. Her anınız için ideal bir parfümdür.

 

 

 

 

 Joop Men Erkek Parfümü

Zıtlıkların kokusu, soğuk taze ve sıcak.

 

 

 

 

 

Davidoff Cool Water  Erkek Parfümü

Bu koku zıtlıklar içerir. Derin bir tazelik hissi aromatik ve çiçeksi elementlerle birleşir. Kokusu kalıcı etkisi ile sanki kendi kokunuz gibi derinin altına kadar işler. İlhamını okyanustan alan kokular arasında öncüdür. İlk defa bu kokuda ozonsu notalar klasik notalarla birleştirilmiştir. Taze çiçekler ve ağaçsı elementler kokunun kalbindeki zıtlıkları temsil eder. Ilık ve hissi notalar erkeksi ve enerjik temelleri oluşturur.

 

 

 

Burberry Classic Erkek Parfümü

Günün çağdaş erkeği ama geleneklerine bağlı,
Belli bir kalitede yaşamasını bilen,
Rahat ve rafine bir elbise seçimi olan,
İnsanlarla doğal olabilen.

 

 

 

 

Modeller Hepsiburada.com dan alınmıştır.

[related-posts]

CEVAP VER