Vazgeçilmez Ol

Bu Tip Kadınlardan Uzak Durun

uzak durulması gereken kadınlarArıza kadınları tarif ediyoruz. Eğer partneriniz bu belirtileri gösteriyorsa bir an önce yanlışları düzeltmek için harekete geçin.

Uzak durulması gereken kadın özellikleri nelerdir?

1) Size karşı çok uzak görünüyor ya da sürekli kovalanan kadın modunda bulunmak istiyorsa. Bütün davetleri siz yapmak zorunda kalıyorsanız.

2) İnsanlar arasında pek iyi sayılmayan bir ünü var. Daha önceki ilişkilerinde partnerlerini aldattığı biliniyor. Veya ayrıldıktan sonra adama çok bela çıkardığı dilden dile dolaşıyorsa.

3) İçine kapanık biri olup hiç arkadaşı yoksa veya arkadaşları kişiliksiz ya da tekin tiple ise.

4) Ailesine aşırı derecede düşkün olup ailesi hakkında ser verip sır vermiyorsa.

5) Çocukluğu, eğitimi hayatı gibi önemli konular hakkında soru sorduğunuzda aniden agresifleşiyor veya lafı değiştiriyorsa.

[related-posts]

6) Bir lafı diğer bir lafını tutmuyor ve anlattığı herşey çelişkili gözüküyorsa.

7) Sürekli akıl oyunları oynuyor ve size cevaplarını bu şekilde veriyorsa. Her şeyi güç savaşı olarak görüyor, tek isteği ise “ben haklıyım” demek ve üste çıkmaksa.

8) Uzlaşma kavramı lügatinde yer almıyor, şımarık bir çocuk gibi hep kendi dediğini yaptırmakta ısrar ediyor, kaprisleri yerine gelmeyince tehditler savuruyorsa..

9) Sizi ilişkiniz sebebiyle her dakika arayıp nerede ve kiminle ne yaptığınızı sorguya çeken polis edasında sorguluyor ya da hiç tanımıyormuş gibi arayıp sormuyorsa.

10) Ne yapacağı hiçbir zaman belli değilse, aynı şeylere, farklı zamanlarda, bambaşka tepkiler veriyorsa, karşınızdaki kadın tehlikeli olabilir. Biz uyarımızı yapalım. Bu tip kadinlar ile birlikte olmadan önce tekrar tekrar düşünmekte fayda var.

Bu 10 farklı kişilikten birine ve birden fazlasını gösteren kadınlar yapılan araştırmalara göre arıza kadınlar olarak sınıflandırılıyor.

Bunlara da göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu