Bu Arkadaşlara Dikkat Edin

0
8

Sevgilinizin bazı yakın arkadaşları sizin ilişkinizi çıkmazlara sürükleyebilir. Bazen onlardan uzak durmanız gerekebilir, bir takım önemler alarak da bunun karşısında durabilirsiniz. Bu arkadaş türlerinden Top10 oluşturduk şimdi size bu 10 arkadaş modelini özellikleri ile birlikte anlatmaya çalışacağız.

Sevgilinizin arkadaşlarını iyi tanıyın..

No.10 – Hesapta olmayan kız

Sizin için özel olan dişiyi dışarıda yemeye götürme eylemine giriştiniz. Buluşma gününüzde sizi arayıp bir arkadaşını getirip getiremeyeceğini sorar ve siz de en baba sesinizle ‘hayır sorun olmaz tatlım’ dersiniz ve eklersiniz: “Arkadaşınla tanışmak istiyordum zaten.”

Yemekte buluşursunuz ve menüden çok pahalı bir yemek seçer. Hesap geldiğinde de ya tuvalete gitmiştir ya da çantasında kredi kartını arıyormuş gibi yapar. Siz ve cüzdanınız, o arkadaştan nefret edersiniz.

No.9 – Dedikoducu

Erkekler ve kızlar dedikodu yapmayı sever ve eğer bir kızın geveze arkadaşı, eski kız arkadaşınız hakkında bir şeyi, diğer sevgililerine göre sizin nasıl davrandığınızı görmek için ağzından kaçırmaya niyetliyse biraz dikkatli olun. Bu çift ajan/arkadaş ayrıca sizin korunmasız tarafınızdan gelecek erkek arkadaşı için beslenir.

No.8 – Sürekli yardım isteyen

Bu sözde ‘arkadaş’ sevgili dünyasının frengisidir: her zaman onları en az beklediğiniz anda ve en ters zamanda karşınıza çıkar. Bu arkadaş, erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra vakit kaybetmeden kız arkadaşınızı arar ve ağlayacak bir omuz aradığını anlatır. Böylece tüm planlarınız suya düşer. Bir evlilik teklifi sırasında, evlilik sırasında ya da gerdek gecenizde bile olabilir… fark etmez.

No.7 – Yersiz dansçı

Büyük komedyen Bill Hicks bir keresinde ‘Gerçek erkekler dans etmez. Otururlar, terlerler ve küfrederler.’ demişti. Erkekler bu kuralı halen uygular. Özellikle kız arkadaşları tarafından rastgele bir gece eğlenmeye çıkartıldıysa ve fazladan bir kız da onlaysa. Bu fazladan kız, rastgele dans etmeyi yer ve zaman fark etmeksizin çok sever. Gidilen barın dans pisti olmasa bile, diğer insanlar dans etmese bile ve hatta müzik olmasa bile. Herhangi bir ritmik müziği
kullanarak ya da bir neden üreterek sevgilinizi sizden alır ve beraber dans etmeye başlarlar. Bu da sizi tatsız bir durum içinde bırakır. O kadar tatsızdır ki, sıcak biranın tadı yanında hiç kalır. Eğer o iki kız ile dans etmeye başlamazsanız ve tüm gece orada oturursanız ayvayı yediniz demektir: arkadaşları gibi eğlenmek istemeyen salak konumuna düşersiniz. Dans etmeye çalıştığınızda da geceniz batacaktır.. birisi sizin epilepsi krizinde olduğunuzu düşünür ve 112’yi arar.

No.6 – Partinin sarhoşu

Her partide o gece ferre almayan ve otomobille arkadaşlarını evine bırakacak bir kişi bulunuyor. Bunun tam tersi de partinin başında sarhoş olan ve içtikçe içen tiptir. Bu tip de, partiye katılanlar tarafından hayatları boyunca anlatılır. Eğer zıt kutup şahıs sevgilinizin arkadaşıysa, onu evine bırakmaktan daha fazla şey yapacaksınız, bunu asla unutmayın.

Nası içtiğini anlamayacaksınız ama öyle bir kusacak ki bir dönem boyunca ev sahibi evinden nefret edecek. Bu partiden sonra sevgilinizle oynaşma planları yapıyor olabilirsiniz ancak.. unutun. Arabanızın arka koltuğunda şu kusan kız olacak ve tüm gece onunla uğraşmakla geçecek.

No.5 – Flört canavarı

Kızlar flört etmeyi sever çünkü erkeklere, sado-mazo bir ferre ilişki istediklerini söylemeden böylece rahatlıkla ve kolayca işkence yapabilirler. Bazıları bunu olimpik bir spora da dönüştürmüş haldedir. Sadece bir erkeğin limitlerini zorlayarak nerede sendeleyip düşeceğini görmek ister. Bunu da kendi kız arkadaşlarının önünde yapabilirlerse ekstra puan kazanırlar. Bu yüzden sevgilinizin en yakın arkadaşından biraz uzak durun. Hatta onu bir yerlere bağlayın.

No.4 – Sosyallik delisi

Kız arkadaşınız sosyallikten uzaksa ve onun arkadaşıda insan canlısı ise bu durum pek hoşunuza gitmeyebilir. Kız arkadaşınızı tanıştıracağı yüzlerce erkek sizi rahatsız etmeye yetecektir.

No.3 – Avcı

Popüler inanışın tersine kadınlar, erkekleri avlamaktan gerçekten hoşlanır. Ancak bu Bay Doğru’yu avlamak değildir, Bay Hemen Şimdi’yi avlamaktır. Bu da siz olabilirsiniz. Evet! Dikkat edin, sevgilinizin en yakın kız arkadaşı o gece kulübünde sizi avlayabilir. Tek ihtiyacı olan şey biraz ayartmadır

No.2 – Rakip

Kadınlar garip ve gizemli yaratıklar gibi gözükebilirler, ancak hepsi duygu düşünce hislerle dolu sıradan insan yaratıklarıdır… konu ferre değilse. Erkekler, kollektif bir çalışmayla arkadaşlarının ‘gol atması’ için çabalar. Çok karışık ve işe yarayan planlarla arkadaş bünye amaca ulaştırılır. Bu size çok abartı gelebilir ancak erkek hayatının bir gerçeğidir ve kadınların, arkadaşlarının onurunu korumak için kullandığı sınıra baktığınızda gayet mantıklıdır. Evet, kadınlar ve ferre konusunu size bırakıyoruz.

No.1 – Sevgilinizin erkek arkadaşı…

Kadınların etrafında iki tip erkek dolanır: birincisi harekete geçmek için mükemmel anı bekleyen ve diğeri de ne zaman ne yapması gerektiğini bilmeyen ve onu sahiplenme eylemini gerçekleştirmek isteyenlerdir. Bu arkadaşlardan, kız arkadaşınızın arkadaşlarıyla tanıştırarak kurtulabilirsiniz.

CEVAP VER