Biz erkeklerin asla hayır diyemediği 5 şey!

0
10

kadınları etkileyen saç modelleriBiz erkekler aslında hemen yelkenleri suya indiriveriyoruz… Kadınlar kadar kendimizi idare edemiyoruz, onlar kadar iradeli olsaydık belki herşey çok daha farklı olabilirdi. Ama biz biraz da yetiştirilme tarzımızdan da kaynaklanan bir çok konuda hemen kendimizi ele veriyoruz. En basitinden, çekici bir kadın parfümü bize herşeyi yaptırabilir! Lütfen beyler, kadınlar bu maddeleri çok iyi biliyor ve bizi bunlar sayesinde parmaklarının ucunda oynatabiliyorlar. Gelmeyin bu oyunlara 🙂 Biraz daha iradeli olalım lütfen…

Çekici kıyafetler
İlişki Uzmanlarına göre erkeklerin aklını başından alan şeylerde liste başında dar bir kot giymiş ancak düğmesini kapatmamış ya da en üst düğmesini açık bırakan bir gömlek giyen kadın geliyor. Çoğu erkek bu görüntü karşısında savunmasız kalıyor. Ayrıca ilgi çekici gözlükler de kışkırtıcı görünümü artırıyor.

Kirli sözcükler
Çoğu erkek ilişki öncesinde ve sırasında eşlerinin garip sözler söylemesine karşı koyamadıklarını itiraf ediyor.

Kokular
Erkekler güzel kokuları çok seviyor. Ancak güzel kokmak onlar için parfüm değil doğal ten kokusunu işaret ediyor. Sage, sandal ağacı,ylang-ylang gibi kokular çekici duyguları harekete geçiriyor.

Doğal tavırlar
İngiliz bilim adamları çok çarpıcı bir gerçeği de gözler önüne seriyor. Erkekler sinirli bir kadın gördüklerinde ne yapacağını şaşırıyor. Bunun sebebi olarak nefesinin düzensizleşmesi ve gözlerinin parlaması gösteriliyor.

 

CEVAP VER