Biz Erkeklerin Asla Hayır Diyemediği 3 Şey!

1
9

kadın erkek ilişkileriBiz erkekler çok sert görünsek de, hiç bir konudan taviz vermeyerek erkekliğimize leke sürdürmesek de (!) Bizim de zayıf noktalarımız var… Örneğin, karşı cinsten gelen sıcak bir gülümseye asla karşı koyamıyoruz. Bizi dinleyen, bize önem veren kadınlara değer veriyoruz, onların bizim gözümüzde apayrı bir yeri var. Ferre bir elbise giymiş kadından ise hiç bahsetmiyorum bile…

Erkekler çekici fiziğe sahip bayanlardan hoşlansalar da ilk planda gelen kadındaki sıcaklık ve gülümsemedir. Doğal bir gülümsemeye hiçbir erkek hayır diyemez. Paylaşmayı seven ve erkeğini dinleyen onunla samimi ilişkiler kuran kadınlar her zaman tercih edilen kadınlar olmuştur.

Sıcak bir gülümseme

Gülümseyen, kendine güvenen ve eğlenceli bir kadının erkeğin dikkatini çekmesi kolaydır.

Çoğu kadın gülümsemesinin erkeğin hakkında yanlış düşünmesine neden olacağından korkar. Kadınlar, güvenli yakınlaşma anında, istemeyerek yanlış mesaj göndermekten ve karşısındakinin onu kırmasından korkar. Ek olarak, gülümseme karşılık verme olarak da kabul edilebilir.

Dinleyen kadınlar

Erkekler nadiren de olsa dinlenilmek ister. Onların ihtiyacı olan sadece birkaç dakika dinlenilmektir. Çoğu erkek konuşmayı yüzeysel tutmak için kısa konuşur, oysa kadınlar Onlar karşısındaki kadını dinleyerek tanıyacağını düşünür.

Eğer kendilerini gözlerinin içine bakarak tüm dikkatiyle onu dinleyen bir kadınla karşılaşırlarsa bunu kendisini etkilemek için yaptığını düşünür. Kadın onu dinlemeye devam ediyorsa çok fazla konuşmaz. Bu tür kadınlar erkeklerin ilgisini çekmez ve evlenilmeyecek kadınlar arasında yer alırlar.

Etkileyici bir elbise..

Herkes erkeklerin ilk görsel olarak etkilendiğini bilir ancak bazen kadınlar erkeklerin görmek istediklerini nasıl göstereceklerini unutur. Doğru giyinilerek bir erkek hipnotize edilebilir. Kadınlar sadece bununla mükemmel kadınlar farkedilir korkularının üstesinden gelebilirler. Mükemmeliği unutun. Eğer gerçekten hoşlandığınız erkek tarafından farkedilmek istiyorsanız renkleri, elbise ve kıvrımları düşünün.

Erkekler yumuşak ve kaliteli kıyafetler giyen kadınlardan hoşlanır. Erkekler için pantolon giyen ya da rahat elbiseler içindeki kadınlar ferre değildir. Böyle giyinen kadınların etkileyici küpeleri ya da uzun saçları yoksa görmezler bile. Güzel hatta kırmızı ağırlıklı giyinmiş bir kadınla konuşmak erkeklerin ferre düşünmesine neden olur. Kadınsı hafif kumaştan hazırlanan bir elbise, kadınların hayal edemediğinden çok daha çekicidir.

1 YORUM

  1. Asla Hayır diyemeyeceğimiz şeylerin hiçbirini hiçbir kadında görmedim be abi. Kadınlar bizi hep zayıf noktalarımızdan vuruyorlar. Tabi bizim de hayır diyemeyeceğimiz şeyler için beklenti içinde olmamamız gerekiyor.

CEVAP VER