Teknoloji

Bimeks Sakarya – Adapazarı

Bimeks, 7 Temmuz 2011 tarihinde Sakarya – Adapazarı‘nda Sakarya’da ilk şubesini açıyor ! Sakaryalıların teknoloji meraklıları Bimeks’in açılış günü kapıda kuyruk oluşturacaklar. Bimeks Sakarya‘nın açılışında büyük indirimler yapılacak, açılış tarihi ise 7 Temmuz 2011 Saat 10:30. Peki Bimeks Sakarya şubesini nereye açıyor ? Bimeks Sakarya’nın adresi: Cumhuriyet Mahallesi Bankalar Caddesi No:19 Adapazarı (yani Orhan Camii karşısı).

Bimeks Sakarya nerede,
Bimeks Sakarya ne zaman açılıyor,
Bimeks Sakarya adres 

Her gün daha güçlü atılımlarla hedefine doğru ilerlemeye devam eden Bimeks, yurt genelindeki 47. mağazasını yarın saat 10.30‘da Sakarya‘nın en büyük ilçesi Adapazarı‘nda açıyor. Adapazarı için her türlü detay düşünülerek hazırlanan mağaza 740 metrekare alanda hizmet verecek. Küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, LCD televizyondan oyun konsoluna, bilgisayardan cep telefonuna yüzlerce ürün çeşidiyle Adapazarı halkının her türlü teknoloji ihtiyacını karşılayacak olan mağaza, Adapazarı‘na en iyi fiyat  garantisini götürecek. Açılış Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar tarafından yapılacak.

Adapazarı Kültür Merkezi‘ndeki büyük açılışa özel Nokia 5130 cep telefonu 299 TL yerine 249 TL, HP Compaq Mini Bilgisayar 319 dolar yerine 189 dolara, LG 32 inç LCD televizyon 999 TL yerine 599 TL, Ariston nofrost Buzdolabı 1399 TL yerine 799 TL‘den Adapazarı halkının beğenisine sunulacak.

BİMEKS HAKKINDA

1990 yılında kurulan Türkiye‘nin ilk teknoloji marketi BİMEKS bugün 28 şehirde faaliyete geçirdiği 47 mağaza ve 550 çalışanı ile verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye‘nin öncü mağazalarından biridir. AVM içinde kurulan ilk teknoloji perakendecisi unvanı alan BİMEKS, Türkiye‘de 1997-2007 yılları arasında Türkiye‘de son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketidir.

2010 yılı itibariyle kendine özgü franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar ile 21. yılında Türkiye‘nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir.

BİMEKS‘in internetteki perakende noktası www.bimeks.com.tr, internetteki BİMEKS, geniş ürün yelpazesi, sürekli güncellenen fiyat ve teknik bilgi içeriği ve güvenli çevrimiçi ticaret alt yapısıyla ev veya ofis ortamından süre sınırsız alışveriş yapma imkânı tanımakta; Bimeks‘in hizmet farkını sanal ortamda da yaşatıyor. BİMEKS‘in kampanya ve fırsatları www.facebook.com/bimeks adresinden de takip edebili

Bunlara da göz atın

6 Yorum

  1. I guess that blog commenting services can be a good way of optimization. It is never late to use such kind of services!

  2. Wow, great issue close to this good post. Will please say me how long time that will take? Just because I want to make some masters thesis or may be it will be much better to find the thesis writing. Thank you a lot.

  3. If some students want to have master degree at every field you should buy dissertation cover and thesis writing service. I did such things a lot of times. I meant about dissertation writing at writing services.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu