Beyler Dikkat! Avlanmayın

0
9

Zengin koca arayışına çıkan kadınlar tarafından avlanmayın.. Sizden faydalanmak, maddi olarak imkanlarınızı kullanmak isteyen kadınlar çevrenizde kol geziyor olabilir. Birlikte olacağıınız kadını seçerken çok dikkatli olmalısınız. Aşk doktoru olarak bilinen Mehmet Coşkundeniz bu konu hakkında bir yazı yayınladı. Şimdi o yazıya geçelim.

Zengin koca nasıl avlanır? 

Hayatını zengin koca bulmaya adamış kadınlar var mı? Evet var… Bu yolda her şeyi mübah sayan, akla gelebilecek her türlü şeytanlığı yapan kadınlar var mı? Evet, onlar da var… Peki başarılı oluyorlar mı? Olanlar da var, olmayanlar da… Ama ‘galip sayılır bu yolda mağlup.’ Zengin koca avcısı kadın çok ama zengin koca adayı çok az. Bu nedenle gösterilen çabayı takdir edelim ve zengin koca bulmayla ilgili ilginç anektodlara geçelim.

Mesela Çin’in başkenti Pekin’de genç kızlara zengin koca bulma taktikleri veren bir kurs açılmış. Kızlar 20 bin Yuan (5 bin TL) ödeyerek bu kursa gidiyor, 30 saatlik seminerle zengin koca avlayacak hale geliyormuş. Kursa bugüne kadar 2 bin 800 kadın başvurmuş. Kursta makyaj yapma şeklinden, erkeği baştan çıkarmaya kadar her türlü ‘numara’ öğretiliyormuş.

Kurs sayesinde 30 genç kız zengin koca bulup evlenmiş bile. Aslında zengin koca bulma garantisi olsa 5 bin TL’lik ücret hiç de fazla değil. Böyle bir kursun Türkiye’de açıldığını düşünsenize? “Benim 5 bin liram olsa zengin kocayı ne yapayım?” demeyin. 5 bin TL yatıracaksınız ama zengin kocayı kafesleyebilirseniz karşılığını kat kat alacaksınız. Sadece balayı bile yeter….

Bizim posta.com.tr’nin kalemi güçlü, gözlemi müthiş yazarlarından Özsel Tortop geçenlerde öyle bir yazı yazdı ki, zengin koca için kursa ya da başka bir şeye ihtiyacınız olmadığını gösterdi. Bir gazete bayiinden en fazla 5 TL’ye alacağınız bir ekonomi dergisi, sizi zengin kocaya götüren rehber olabilir. Nasıl mı? İşte Özsel’in yazısı…

30’larının başında bir lise öğretmeni… İstanbul’un lüks semtlerinden birindeki devlet lisesinde çalışıyor. Aldığı maaş belli… Keza İstanbul dışında yaşayan ailesinin maddi durumu da… Gelgelelim Nişantaşı’nın en lüks rezidanslarından birinde yaşıyor. Bitmedi… Giyimi kuşamı, çantası, ayakkabısı, hepsi birer servet değerinde.

Yüzündeki sayısız estetik müdahalesi ve botokstan mütevellit, konuşurken can çekişiyor adeta… Neyse, değirmenin suyunu merak ettiniz değil mi? Hemen söyleyeyim, kaynak zengin borsacı sevgilisi. “Yeni bir şey söyle, ne var bunda” diyebilirsiniz. Haklısınız… Olayı ilginç kılan zengin borsacı sevgili değil zaten, nasıl tanıştıkları! Daha doğrusu nereden bulduğu… Duyduğumda dakikalarca güldüğümü hatırlıyorum. Sıkı durun açıklıyorum: Ekonomi dergisinden! Efendim kahramanımız ekonomi dergilerini sıkıcı olmaktan uzaklaştırmak üzere hazırlanan ‘life style’ sayfalarında bulmuş zengin sevgiliyi.

Hani işadamlarının nerede yaşadığını, hangi marka otomobile bindiğini, öğle yemeğini nerede yediğini, geceleri eğlenmeye nereye gittiğini, hafta sonu nerede tatil yaptığını, hangi spor kulübüne üye olduğunu, teknesini hangi koya demirlediğini anlattığı sayfalar. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Hatta bir sınav sorusu olsa, inanın yine gelmezdi aklıma ekonomi dergisinden zengin koca bulunabileceği. Al eline bir ekonomi dergisi, seç, beğen, nerede, ne yapıyor öğren, soluğu gittiği restoranda veya spor kulübünde al, sonra gelsin tanışma faslı ve aşk! Şeytani zekaya bakar mısınız?

Mehmet Coşkundeniz – Biaile.com

CEVAP VER