Babasının Dilinden Duygulandıran Klip

0
39

duygulandıran video20 yaşındaki Nilay Şahiner’in 1.5 yaşında geçirdiği havale sonucu konuşma ve duyma bozukluğu olan babası için çektiği video klibi izleyenleri duygulandırıyor.

Babama olan sevgimi onun dilinde ifade ettim

Selçuk Üniversitesi MYO Akşehir Kampüsü’nde öğrenci olan Şahiner, 20 yıldır işaret dili bildiğini ve babasını çok sevdiğini, ona olan özlemini ise bu yolla ifade etmek istediğini belirtiyor.

Küçüklüğümden beri işaret diliyle anlaşıyoruz

Videoda İrem Derici’nin ‘Dualar Eder İnsan’ adlı parçasını işaret diliyle ifade eden Şahiner, babasıyla küçüklüğünden beri bu yolla anlaştığını , klibi hazırlarken arkadaşına da şarkı sözlerinin işaret dilini öğrettiğini, onunda kendisine klibi çekerken yardımcı olduğunu belirtiyor.

Babam özel olduğunu hissetsin istedim

Babasının kendisine hediye ettiği klipten çok mutlu olduğunu söyleyen Şahiner, klibi hangi hislerle çektiğini ise şöyle açıklıyor;

Şahiner: ”Babamla küçüklüğümden beri işaret diliyle anlaşıyoruz. Babamı çok seviyorum, dünya bir yana babam bir yana.  Aramızdaki özlemden dolayı onun dilinde duygularımı ifade etmek istedim. Götüntülü konuşuyoruz sürekli ama kendisini özel hissetsin değerli olduğunu bilsin diye yaptım. Babam aynı zamanda ressam, Allah bir yerden aldığını bir yere veriyor. Hatta sessiz ressam Halit Şahiner diye sayfası var facebookta”

[related-posts posttype=post]

Kaynak: PressHaber

CEVAP VER