Aziz Yıldırım’ın Sağlık Durumu

0
9
Ülke gündemini sarsmaya devam eden fotboldaki şike operasyonunda her geçen gün yeni bilgiler, deliller, iddialar ortaya çıkıyor. Operasyon kapsamında, 2 dalga halinde gerçekleitirilen baskınlara, kulislerde dolaşan 3. dalga baskını da eklenmek üzereyken flaş bir gelişme daha yaşandı.
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Suat Turgut, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın birkaç gün daha hastanede kalmasını uygun gördüklerini açıkladı.

Yazılı bir açıklama yapan Prof. Dr. Suat Turgut, Aziz Yıldırım’ın ilaç tedavisinin değiştirilmesine karar verdiklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Hastanemizde mevcut kronik hastalıkları nedeniyle yatırılırak, tekik ve tedavisi sürdürülen hastamız Aziz Yıldırım’ın bugün yapılan muayenesi sonucunda şeker hastalığı nedeniyle daha önce kullandığı ilaçlara yeterince cevap alınamadığından ilaç tedavisinin değiştirilmesine karar verilmiştir. Verilen yeni diyabet tedavisine cevabın değerlendirilmesi için birkaç gün daha hastanede kalması uygun görülmüştür.”

CEVAP VER