Ayrılık Bahaneleri

0
7

Ayrılık kimi zaman gerekliyken kimi zaman da saçma sapan bir nedenle kapınızı çalabilir. Hayatınızda duyduğunuz en saçma ayrılık bahanesi nedir? Erkekgozuyle.com olarak piyasadaki tüm ayrılık bahaneleri topladık. Sakın bunları söyleyipte ayrılmayı düşünmeyin!

bunlar da twitter yorumları: (anlık olarak aşağıdaki twitter tablosundan takip edebilirsiniz ayrılık bahanelerini)

seni daha fazla mutsuz etmek istemiyorum, ben sana layik biri olamiyorum.

sorun sende değil bende… şaka la sende tabi bi ayda 70 kilo aldın ayı

Biz fazla iyiyiz hic kawga bile etmiyoruz ondan olmuyo herhalde.. ???? inanın duydum bu cümleyi.

”Ben bu sene üniversiteye başladım” -Kızımız burda ‘okulda bir sürü taş herifler olucak, önümü kapatma’ demek istiyor-

severek ayrılalım,aşka hasret kalalım,eğer mutlu olursak yeniden barışalım.biz malız çünkü.

-Adidas giyiyoduuu ezikk yeaa heangi devirde yaşiyoruss kii +Çoook iyi yapmıssın bebişim iyiki ayrıldıaaan. (Görüldü!)

senle çıktığımdan günden beri beni çok değiştiridin, artık standartlarım çok yüksek ama sorun sende değil bende dermişim

sevgi karın doyurmuyor ( şiddetli geçimsizlik )

arkadaşken daha yakındık

Zamana ihtiyacım var.. (biraz da başkalarıyla sevişeyim, sıkılırsam ararım)

 

 

Senin sevgine layık değilim ya da sen benden iyilere layıksın
Tamam beni çok seviyorsun ama ben seni senin beni sevdiğin kadar sevmiyorum. E, bu da söylenmez ki… Benim gönlüm uçarı bir o çiçeğe, bir bu çiçeğe konmak istiyor. Oysa sen sevdiğin zaman kendine körü körüne bağlı birini istiyorsun. Ben bir hafta biriyle bir ay başkasıyla yaşamak istiyorum. Şimdi seni aldatsam da ayıp olacak. En iyisi tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna….
Ben seni mutlu edemem
Beklentilerimiz farklı. Sen ayrı dünyadasın,ben ayrı dünyada. Aynı müziği dinlemiyoruz, aynı filme gitmiyoruz, aynı içkiyi bile içmiyoruz. Bizim birlikteliğimiz ancak bir kaç günlük heyecan olabilir. Şimdi bunu sana böyle söylesem. ” Demek her şeybir yalandı” diyeceksin. Ben de sana cevap vereceğim. Senin mutlu olmanı gerçekten istiyorum ama bensiz…
Seni seviyorum ama ailemi de seviyorum ve vazgeçemiyorum
Ben ana (ya da baba) kuzusuyum. Annem babam ne derse o olur diyor. Onlara karşı çıksam, harçlığımı keserler, arabamı altımdan alırlar, beş parasız ortada kalırım. Hem aşk dediğin nedir ki? Geçici bir heves. Ben onların istediği biriyle evlenirsem gelsin paralar… Paraya sırt çevirip seninle olamayacağım, kusura bakma…
Serseri ruhluyum ve özgürlüğümü seviyorum. Kimseye bağlanamam
Başka bahane bulamadım. Aslında istesem öyle mazbut, öyle evine bağlı bir insan olurum ki… Ama seni sevmiyorum. Güzel şeyler yaşamış olabiliriz ama bitti artık. Üstelik bu bahanede çok fiyakalı. Sen şimdi bunu yakın arkadaşların arasında da söylersin benim popülaritem artar. Bundan sonra ki kız arkadaşım da beni elde tutulmayan bir serseri olarak tanıyıp daha çok üstüme düşer. Hay aklımla bin yaşayayım…
Sağlıklı düşünmek için ilişkimizi dinlendirmeye almalıyız
İlişkimizi bitirmeliyiz diyecektim ama ağzımdan bu çıktı. Hem zaten diğerini söyleyecek cesaret yok bende. Bu yüzden bununla idare et. İlişkimiz dinlenirken, ben harekete geçeceğim. Etrafta serseri mayın gibi dolaşacağım, ve kendime yeni,yepyeni işler arayacağım.
Aşkımız heyecanını kaybetti
Adrenalin bağımlısıyım. Ben aşk falan değil resmen heyecan istiyorum. Bunu da bana ancak başka bir aşk sağlar. Seni terk etmeye niyetliyim de ”Bana heyecan lazım” diyemiyorum. Şimdi biliyorum sen kendini değiştirmeye çalışacaksın. Saç şeklin, makyajın, kıyafetlerinle beni yeniden heyecanlandırma çalışmaları içine gireceksin. Ama boşa yorulma. Çünkü ”Bu aşk burada biter ve ben çekip giderim…”
Sorun sende değil bende
Bu cümlenin devamı büyük olasılıkla şu şekilde gelecektir. Kafamın içindeki problemleri çözemediğim için ilişkimize konsantre olamıyorum. Ama söylenmek istenen gerçekte şudur: ” Senden bıktım. Artık hayatımdan çıkmanı istiyorum. Zaten benim kafamda ki tek problemde sensin. Sen olmasan o kadar rahatlayacağım ki anlatamam. Senden ayrılabilmek için kendimi bile sorunlar insanlar grubuna soktum. Anla artık ve beni rahat bırak…”
Zamana ihtiyacım var
Senden ayrılmak istiyorum ama bunu sana direkt söylersem bana neden diye soracaksın. Ben de başkasından hoşlandığımı söyleyemeyeceğim için doğru dürüst bir neden gösteremeyeceğim. Biraz ayrı kalırız. Ben seni arada bir telefonla ararım. Sonra da aramalarım seyrekleşir. Aramızdaki ilişki soğur belki bir süre sonra da sana ” Bu zaman içinde çok düşündüm ama seninle yapamayacağım” derim. Böylece bu işte biter.
Çok iyi bir insansın ama Çok iyi bir sevgili değilsin. Ben beni heyecanlandıracak ayağımı yerden kesecek gerektiğinde beni süründürecek birini arıyorum. Oysa sen benim her dediğimi yapıyorsun. Her sorunuma çözüm buluyorsun tamam bende seviyorum ama kardeşim gibi. İyisi mi ”Sen kendin gibi bir taze bahar seç” ben de kendi yoluma gideyim.

CEVAP VER