Ayrılığın Sinyalleri

0
13

Kadınlar ihanet edecekleri zaman fark etmeden bazı sinyaller gönderirler. Eğer bu sinyalleri alıyorsanız ters giden bir şeyler var demektir. Bir an önce duruma müdahale etmelisiniz. Erkekgozuyle.com olarak size 5 farklı işaretten bahsedeceğiz.

İhanetin ilk sinyalleri;

1 Sürekli sizi suçluyorsa:

Bir kadın eşini başkaları ile duygusal ya da ilişkiye girmekle suçluyorsa, kendi duygularını yansıtıyor demektir. Kız arkadaşınız size güvenmiyorsa, muhtemelen kendine güvenmiyordur.

2 Daha fazlasını istiyorsa:

Eğer size daha yakın olmak istediğini söylüyorsa, onu kesinlikle dinleyin. Zira bir kadın ihaneti düşündüğünü  aslında size haber verir. Sizin için önemli olmadığından yakınıyorsa aman dikkat.

3 Sürekli ‘online’sa:

‘Seni seviyorum’dan çok ‘Mail’iniz var’ yazısı ile karşılaşıyorsanız, internette bir işler çeviriyor olabilir. Aldatmak istemeyen kadınlar için bile internet oldukça cezbedicidir. Sizinle kuramadığı  iletişimi başkasıyla kurar.

4 Aşırı romantikse:

Romantik filmler izliyor ve romantik kitaplar okuyorsa, içindeki bazı duyguları beslediği kesin. Ancak bu beslenen duygular bir şekilde size dönmüyorsa, ne yazık ki ihanet çok yakınınızda demektir.

5 Size karşı daha dikkatliyse:

Eğer bir kadın partnerini aldatıyorsa, ona gereğinden fazla ilgi göstereceği kesin. Aslında, bu şüphelerinizi azaltmak için yapılan taktikten başka bir şey değildir.

CEVAP VER