Aldatıldığımı Nasıl Anlarım? – Aldatılıyor Muyum?

0
9
Aldatan erkek, ilginçtir ki, çoğu zaman suçlu çocuklar gibi savunma mekanizmasına geçer. Eşlerinin nerede, kiminle olduğunu merak edip davamlı olarak arar ya da suçlarlar. Ancak bu davranışların altında güvensizlik değil, üste çıkma psikolojisi yatar.
aldatılıyor muyum
aldatıldığımı nasıl anlarım
aldatmanın belirtileri
aldatmanın belirtileri nelerdir
aldatan erkek nasıl anlaşılır
erkek aldattığında nasıl davranır
erkek aldatır mı
aldatılırsam ne yapmalıyım 
Teknolojik aletlerÇoğu aldatma cep telefonu, bilisayar gibi gizliliği bulunan yollarla ortaya çıkıyor. Sosyal medya, e-postada ilişkiler tamamen şeffaf oluyor. Sinsi davranışlar, cep telefonu aramaları sizin için büyük bir kanıt olabilir.Eğer son zamanlarda cep telefonuyla gerektiğinden fazla ilgileniyorsa, görüşmeleri gitgide artıyorsa ve faturasında bilmediğiniz numaralar artıysa muhtemelen olmaması gerek şeyler oluyordur. Böyle bir durumda partnerinizle doğrudan konuşmanızı tavsiye deriz. Ama suçlayıcı, sinirli bir ses tonu yerine daha sakin bir hava yaratın.

Dürüst adamların nerede olduklarını anlatmaları için bahaneler sunmaları gerekmez. Verdikleri cevapları dinleyin. Birkaç gün sonra  bir değişiklik olup olmadığı öğrenmek için tekrar sorun. En ufak kaçamaklar, tutarsız cevaplar sizi şüphelerinizden kurtaracaktır. Ufak bir yalan bile ilişkisinin ortaya çıkmasına neden olur.
Çalışma saatleri….İnsaların rutin giden çalışma saatleri birden bire değişmez. düzenli bir iş saatine sahip olan biri, artık gece yarılarına kadar çalışıyorsa durumu takip etmekten kaçınmayın…

Burnunuz yalan söylemezPartnerinizin elbisesine sinmiş, başka bir parfüm kokusu çok büyük bir klişe ancak doğrudur. Düzenli bir kokunun dışına çıkmıyorsa bu onun başka bir yerden geldiğini kanıtlar.

İçgüdüBir kadının içgüdüleri çok kuvvetlidir. Eğer kesin bir kanıt olmamasına rağmen içinizde bir şüphe varsa dikkate almalısınız. Bu şüphe size ufak bir durumdan çıkmış olabilir ya da  sadece sizin düşünceniz olabilir. ama burada tavsiye etmemiz gereken şey asla gözardı etmeyin.

Uzun zamandır ev içinde sadece nefes alıyor, yemek yiyiyor, çocuklar dışında bir eyleminiz yoksa durum kötü. Hemen durumun kontrolünü almak zorundasınız. Çünkü aldatma olayları işte tamda bu dönemlerde gerçekleşebiliyor.
Herzamankinden daha iyizBirlikte olmaya başladığınız zamandan beri hiç bu kadar iyi vakit geçirmemiştik diorsanız bu iyiye alamet değil. ferre aktiviteleriniz arttıysa, hediye ve çiçeksiz bir gün bile geçmiyorsa bu durum kendini affetirme çabasında olduğunu gösterebilir. Hayatına giren yeni bir kadın onu suçlu hissetmiş ya da bunu size farkettirmek istemeyişinin ürünü size iyi davranmak olabilir.

Arkadaşlar en büyük şüphelilerEn zor durumlardan biride aldatıldığınızı öğrendikten sonra ikinci darbenin arkadaşınızdan gelmesidir. Kabul etmek istemesiniz de yasak aşk herzaman daha caziptir. Hiç bir zaman  arkadaşlarınız ve sevgiliniz arasında çok saf olmayın. Aklınızın bir kenarında hem bir şüphe olmalı. Ancak bu durumu gerekmedikçe kimseye hissettirmemeniz daha doğru olacaktır.

CEVAP VER