Genel

Adidas Porsche Design 2011

Adidas’ın sıradışı modellerinden olan Porsche Design, 2011 modelleri için farklı bir tarasıma gitti. Bu model Türkiye’de henüz pek yaygın değil ancak en kısa zamanda Türkiye’ye de gelmesini umut ediyoruz. Ayakkabının fiyatı ise henüz belli değil.

Adidas Porsche Design Sport İlkbahar/Yaz 2011 Koleksiyonu’nda nefes alabilir, esnek ve yumuşak kumaşlardan yapılma hafif gömlek ve şortları da içeren ödüllü BOUNCE™:S serisi yenileniyor. BOUNCE™:S koşu ayakkabısından ilham alan BOUNCE:S2 serisinde en ileri teknolojiler kullanılır-ken, modern, zamana ayak uyduran tasarımlarla birlikte son derece şık ve yüksek performanslı ku-maşlardan yararlanılıyor.

Yeni adidas Porsche Design Bounce ayakkabılar, sportif tarzda giyinmeyi seven erkeklere benzersiz bir şıklık kazandırırken, adidas’ın üstün yastıklama teknolojisi ile de yürüyüşlerde maksimum konfor sağlıyor. Porsche arabaların güçlü motorları ve estetik tasarımlarından esinlenen, Cem Yılmaz’ın da tercihi adidas Porsche Design Bounce ayakkabıların tasarımı, Exoskeleton olarak adlandırılan topuk detaylarıyla zenginleştiriliyor.

Porsche Design’ın adidas ile olan işbirliği; 2006’da lansmanı yapılan Porsche Design Sport Koleksiyo-nu ile başladı. adidas Porsche Design Sport Koleksiyonu ürünleri; ilk günden bugüne özel malzemeler, performansı artıran detaylar ve üstün bir ustalıkla üretildi. Göz alıcı ama abartıdan uzak, hem günlük giyimde hem de spor yaparken giyilebilen ürünlerden oluşan adidas Porsche Design Sport Koleksiyo-nu, lüks spor giyimde yeni bir yol açtı.

adidas Porsche Design Sport İlkbahar/Yaz 2011 Koleksiyonu tüm adidas Shop’lar ve adidas yetkili satıcılarında yerini alarak lüks tutkunu erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı