Gündem

ABD Meltem Cumbul’u Konuşuyor!

Meltem Cumbul Golden Globe Resimleri

Meltem Cumbul, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Golden Globe (Altın Küre) ödül gecesini sunacağının duyulması üzerine tüm Amerika güzel oyuncumuz Meltem Cumbul‘u konuşmaya başladı. Öyle ki Los Angeles Times gazetesi bile Meltem Cumbul hakkında bilgi almak için Wikipedia’ya başvurdu.

Los Angeles’ta geçen yıl 68’incisi düzenlenen Golden Globe (Altın Küre) ödül törenine, eski Golden Globe başkanı Aida Takla’nin davetlisi olarak Meltem Cumbul da katılmıştı. Bu yıl ise Meltem Cumbul gecenin ödüllerinden birini sunacak.

Gecenin diğer sunucuları arasında, Dustin Hoffman, Gerard Butler, Pierce Brosnan, Helen Mirre, Reese Witherspoon, Jessica Biel, Ashton Kutcher, Robert Downey de var.

Haber Türk 

Los Angeles Times gazetesinin Altın Küre gecesini değerlendirdiği haberinde, Meltem Cumbul’un sahneye çıkışını “Gece pek az kişinin adını duyduğu Türk aktris Meltem Cumbul’un sahneye çıkmasıyla tuhaf bir viraj aldı. Cumbul, Türkiye’de pek çok filmde rol aldı ve reyting rekortmeni Yılan Hikayesi adlı diziyle tanınıyor. Yine de Altın Küre’de ne işi olduğunu pek anlayamadık ama en azından artık kim olduğu biliyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Cumbul’un “En İyi Yabancı Film” ödülünü takdim etmesi bekleniyordu. Ancak Madonna’nın W.E. filminin “En İyi Orijinal Film Şarkısı” ödülünü almasının ardından Cumbul sahneye geldi. Cumbul sahneden Atatürk’ün sözleriyle dünyaya barış mesajı verdi. Cumbul,”Altın Küre Ödülleri şu anda 199 ülkede izleniyor ve benim ülkem Türkiye de buna dahil. Ben bu töreni izleyerek büyüdüm. Ve benim için bugün burada olmak büyük bir şeref. Yurtta Barış, cihanda barış” dedi.

Cumbul’un Altın Küre gecesinde sahneye çıkması Twitter’da da hayli yankı buldu. Cumbul’un adı kısa sürede Trend Topic listesine girerken, izleyicilerin birçoğu güzel oyuncunun neden sahneye çıktığını anlamadı.

Posta

Meltem cumbul neden trend topic oldu? 

 Meltem Cumbul ile ilgili Twitter yorumları

kenanpilatus kenan
başınıza meltem cumbul düşsün. ulan kadın 30 saniyede tez mi anlatacaktı? oraya daha önce bizden kim çıkabilmiş ki? defol.

ozenceke Özenç Eke
Meltem Cumbul’un yerine Tarkan’ı gönderseydik Golden Globe’a, çıkmazdı sahneye.

tuyocu Tuyocu
Meltem Cumbul’u konu mankeni olarak bu kadar büyük başarılara imza attığı bir dönemde Eurovision’a göndermemek büyük hata.

luzumsuzbiri GüneŞ
Meltem Cumbul barış işareti yapınca olmuyor susan sarandon yapınca oluyor. ulan ne ikiyüzlüsünüz yaaa

nidabbeyoglu nidabbeyoglu
Meltem cumbul un golden globe da ne isi var hadi isi var diyelim yapilan konusma neydi oyle??? Kimse anlam veremedi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı